DOSAD POZNATI IZASLANICI NA SABOR HDZ-a

11 05 2012
5. svibnja 2012.

Lista punopravnih izaslanika za XV. opći Sabor HDZ-a

Ažuriranje liste je u tijeku!

 

HDZ 15 SABOR IZASLANICI ŽUPANIJA


1 Abaza Juraj Sisačko moslavačka
2 Abramović Nikola Sisačko moslavačka
3 Abramović Stjepan Vukovarsko srijemska
4 Adanić Alen Grad Zagreb
5 Adanić Stjepan Grad Zagreb
6 Adanić Dragutin Krapinsko zagorska
7 Adrović Jelena Brodsko posavska
8 Adžić Davor Vukovarsko srijemska
9 Agostini Zdenka Brodsko posavska
10 Ajček Marko Virovitičko podravska
11 Akmadža Franjo Iseljeništvo
12 Akmadžić Željko Splitsko dalmatinska
13 Akrap Ivan Splitsko dalmatinska
14 Aladrović Marijan Požeško slavonska
15 Aleksić Đurđa Brodsko posavska
16 Aleksić Davor Šibensko kninska
17 Alerić Dragica Brodsko posavska
18 Alilović Željko Brodsko posavska
19 Alšić Darko Osječko baranjska
20 Andreškić Alen Primorsko goranska
21 Andrić Teo Dubrovačko neretvanska
22 Andrić Nebojša Karlovačka
23 Andrin Jakov Vukovarsko srijemska
24 Androš Berislav Virovitičko podravska
25 Anđelković Đuro Brodsko posavska
26 Anđelović Petra Grad Zagreb
27 Anić Mladen Zadarska
28 Antičević Tonči Splitsko dalmatinska
29 Antić Roko Šibensko kninska
30 Antunica Vedran Dubrovačko neretvanska
31 Antunović Ivica Brodsko posavska
32 Anušić Ivan Osječko baranjska
33 Aračić Stjepan Brodsko posavska
34 Aragović Marin Virovitičko podravska
35 Arbanas Ante Iseljeništvo
36 Asić Mile Ličko senjska
37 Asić Jakob Vukovarsko srijemska
38 Atalić Vlado Istarska
39 Aužina Anita Šibensko kninska
40 Ažić Ivan Ličko senjska
41 Babarović Marin Splitsko dalmatinska
42 Babić Pavo Brodsko posavska
43 Babić Borko Splitsko dalmatinska
44 Babić Marijan Splitsko dalmatinska
45 Babić Ante Splitsko dalmatinska
46 Babić Tomo Vukovarsko srijemska
47 Babić Franjo Vukovarsko srijemska
48 Babić Marko Zadarska
49 Babić Andreja Koprivničko križevačka
50 Babić Tomislav Grad Zagreb
51 Babić Petričević Zdenka Grad Zagreb
52 Babler Kristian Brodsko posavska
53 Baburić Karmela Ličko senjska
54 Baburić Marija Ličko senjska
55 Baburić Luka Ličko senjska
56 Bacinger Željko Međimurska
57 Bačan Josip Varaždinska
58 Bačić Antun Grad Zagreb
59 Bačić Stjepan Grad Zagreb
60 Bačić Željko Bjelovarsko bilogorska
61 Bačić Branko Dubrovačko neretvanska
62 Bačić Marijan Primorsko goranska
63 Bačić Ante Splitsko dalmatinska
64 Badanjak Franjo Sisačko moslavačka
65 Badžim Franka Šibensko kninska
66 Bagarić Ante Iseljeništvo
67 Bagić Želimir Primorsko goranska
68 Bagić Drago Primorsko goranska
69 Bago Drago Zagrebačka
70 Baić Mate Iseljeništvo
71 Bajan Ivan Stjepan Šibensko kninska
72 Bajcer Tomislav Krapinsko zagorska
73 Bajči Dalibor Vukovarsko srijemska
74 Bajić Zvonimir Požeško slavonska
75 Bajić Ivan Šibensko kninska
76 Bajrak Boris Vukovarsko srijemska
77 Bajuk Josip Međimurska
78 Bakan Rikard Virovitičko podravska
79 Bakić Darko Splitsko dalmatinska
80 Bakić Luka Zagrebačka
81 Baković Sanjin Primorsko goranska
82 Bakšaj Vlado Koprivničko križevačka
83 Bakunić Zlatko Bjelovarsko bilogorska
84 Balen Berislav Brodsko posavska
85 Balić Stanko Splitsko dalmatinska
86 Balić Jozo Splitsko dalmatinska
87 Balić Anđelka Šibensko kninska
88 Balić Marijana Vukovarsko srijemska
89 Banić Martina Grad Zagreb
90 Banovac Marijo Šibensko kninska
91 Banovac Tomislav Šibensko kninska
92 Banovac Igor Vukovarsko srijemska
93 Banovac Stipe Šibensko kninska
94 Banović Mirjana Požeško slavonska
95 Banović Josip Splitsko dalmatinska
96 Banožić Ivan Požeško slavonska
97 Banožić Miroslav Požeško slavonska
98 Baraba Ivanka Primorsko goranska
99 Baraban Vicko Iseljeništvo
100 Baradić Željko Zadarska
101 Barbarić Ivan Vukovarsko srijemska
102 Barbarić Stijepan Iseljeništvo
103 Barbarić Nela Iseljeništvo
104 Barberić Andreja Karlovačka
105 Bardić Željko Virovitičko podravska
106 Barešić Dolores Primorsko goranska
107 Baričević Luka Primorsko goranska
108 Baričević Danica Splitsko dalmatinska
109 Baričević Martin Zadarska
110 Baričević Mile Iseljeništvo
111 Baričić Antun Brodsko posavska
112 Barilar Dubravko Krapinsko zagorska
113 Barišić Zdravko Grad Zagreb
114 Barišić Vjekoslav Osječko baranjska
115 Barišić Damir Osječko baranjska
116 Barišić Vinko Šibensko kninska
117 Barišić Jakov Vukovarsko srijemska
118 Barišić Dražen Zagrebačka
119 Barišić Miro Zagrebačka
120 Barković Mario Ličko senjska
121 Barna Damir Vukovarsko srijemska
122 Bartolić Bruno Istarska
123 Bartolić Zlatko Krapinsko zagorska
124 Bartulović Mladen Splitsko dalmatinska
125 Basar Stjepan Karlovačka
126 Bašelović Joško Šibensko kninska
127 Bašić Roko Koprivničko križevačka
128 Bašić Ana Mari Ličko senjska
129 Bašić Ivana Osječko baranjska
130 Bašić Ivica Splitsko dalmatinska
131 Bašić Svemir Zadarska
132 Bašić Markota Petar Splitsko dalmatinska
133 Bašnec Ivan Varaždinska
134 Batinović Nikola Dubrovačko neretvanska
135 Batur Grgo Zadarska
136 Batur Stanko Zadarska
137 Beaković Anton Istarska
138 Bebić Asja Grad Zagreb
139 Bebić Robert Dubrovačko neretvanska
140 Bebić Darko Karlovačka
141 Bedeković Mirko Bjelovarsko bilogorska
142 Begonja Josip Šibensko kninska
143 Begonja Zlatko Zadarska
144 Begović Željka Virovitičko podravska
145 Begović Goran Vukovarsko srijemska
146 Begović Danijela Brodsko posavska
147 Behin Slavko Varaždinska
148 Beinrauh Marija Vukovarsko srijemska
149 Bekić Marijo Dubrovačko neretvanska
150 Belak Danijela Bjelovarsko bilogorska
151 Belković Franjo Karlovačka
152 Belošević Damir Krapinsko zagorska
153 Belošević Josip Krapinsko zagorska
154 Beljan Brkić Sanja Primorsko goranska
155 Beljo Ante Grad Zagreb
156 Beljo Marinko Vukovarsko srijemska
157 Benić Anton Karlovačka
158 Benjak Mladen Varaždinska
159 Berić Antun Iseljeništvo
160 Beroš Stjepan Grad Zagreb
161 Beser Franjo Varaždinska
162 Bešker Antonija Sisačko moslavačka
163 Bešlić Željko Brodsko posavska
164 Bezmalinovic Nikola Iseljeništvo
165 Bezmalinović Stjepan Splitsko dalmatinska
166 Bićanić Marko Karlovačka
167 Bićanić Mićo Ličko senjska
168 Bigović Željko Brodsko posavska
169 Bikić Ivan Grad Zagreb
170 Bikić Ivan Splitsko dalmatinska
171 Bikić Marko Vukovarsko srijemska
172 Bilandžić Marko Splitsko dalmatinska
173 Bilaver Josip Zadarska
174 Bilaver Blaž Zadarska
175 Bilaver Frank Iseljeništvo
176 Bilešić Mirko Brodsko posavska
177 Bilić Danira Grad Zagreb
178 Bilkić Ružica Osječko baranjska
179 Bilobrk Vlatka Splitsko dalmatinska
180 Biljan Višnja Bjelovarsko bilogorska
181 Biljan Ivan Ličko senjska
182 Bimbi Damir Osječko baranjska
183 Biondić Stanislav Koprivničko križevačka
184 Biondić Mile Primorsko goranska
185 Bistrović Martina Varaždinska
186 Biszatzky Zdenko Osječko baranjska
187 Bišćan Ivan Grad Zagreb
188 Bitanga Tonći Dubrovačko neretvanska
189 Bitanga Marko Splitsko dalmatinska
190 Bitunjac Milan Brodsko posavska
191 Biturajac Robert Karlovačka
192 Bizatsky Zdenko Osječko baranjska
193 Blagaić Boris Splitsko dalmatinska
194 Blažević Lidija Brodsko posavska
195 Blažević Antun Osječko baranjska
196 Blažević Nikola Šibensko kninska
197 Blažević Rahela Varaždinska
198 Blažević Ljiljana Vukovarsko srijemska
199 Blažičević Zdenko Virovitičko podravska
200 Blažina Mladen Primorsko goranska
201 Boban Vlado Požeško slavonska
202 Boban Blaženko Splitsko dalmatinska
203 Bobanović Radoslav Zadarska
204 Bobeta Tomislav Sisačko moslavačka
205 Bobetko Ante Janko Grad Zagreb
206 Bobetko Zdravko Sisačko moslavačka
207 Boček Željko Brodsko posavska
208 Bodrožić Pero Splitsko dalmatinska
209 Bodrožić-Selak Petar Brodsko posavska
210 Bogdanić Slavka Ličko senjska
211 Bogdanić Ivan Primorsko goranska
212 Bogić Milan Ličko senjska
213 Bogoje Vladimir Dubrovačko neretvanska
214 Bogović Petar Zadarska
215 Boras Florijan Grad Zagreb
216 Borić Josip Primorsko goranska
217 Borković Tomislav Vukovarsko srijemska
218 Borovec Igor Varaždinska
219 Borovička Ivica Osječko baranjska
220 Bosančić Anđelko Splitsko dalmatinska
221 Bosilj Marin Varaždinska
222 Boško Ivan Zadarska
223 Bošnjak Zdenka Brodsko posavska
224 Bošnjak Mario Požeško slavonska
225 Bošnjak Dinko Splitsko dalmatinska
226 Bošnjaković Marija Osječko baranjska
227 Bošnjaković Dražen Zagrebačka
228 Božanić Teo Primorsko goranska
229 Božić Zdravko Ličko senjska
230 Božinović Davor Zagrebačka
231 Bračić Ivan Grad Zagreb
232 Bračun Dragutin Krapinsko zagorska
233 Bradic Ivan Iseljeništvo
234 Brakus Ivanka Istarska
235 Brakus Zoran Šibensko kninska
236 Branilović Antonio Osječko baranjska
237 Bratić Ivica Šibensko kninska
238 Bratulić Mario Istarska
239 Brčić Luka Splitsko dalmatinska
240 Brečić Zlatko Splitsko dalmatinska
241 Bregović Vladimir Zagrebačka
242 Brezak Zdravko Zagrebačka
243 Brezovečki Željko Zagrebačka
244 Brižić Jure Zadarska
245 Brkanac Milan Brodsko posavska
246 Brkić Milijan Grad Zagreb
247 Brkić Anto Požeško slavonska
248 Brkić Inoslav Sisačko moslavačka
249 Brkljačić Ante Bjelovarsko bilogorska
250 Brkljačić Pajo Ličko senjska
251 Brković Dubravka Požeško slavonska
252 Brlek Marijan Virovitičko podravska
253 Brletić Nikola Karlovačka
254 Brletić Marijan Požeško slavonska
255 Brnardić Marijan Karlovačka
256 Brnelić Raul Primorsko goranska
257 Brtan Anton Virovitičko podravska
258 Brusić Ivan Primorsko goranska
259 Brzović Ivan Grad Zagreb
260 Bubalo Zvonko Varaždinska
261 Bubić Ivan Istarska
262 Bubnjar Nediljko Zadarska
263 Buconjić Dražen Brodsko posavska
264 Budanko Tihomir Šibensko kninska
265 Buden Silvestar Krapinsko zagorska
266 Budić Dinko Grad Zagreb
267 Budimilić Ante Iseljeništvo
268 Budimir Miroslav Splitsko dalmatinska
269 Budimir Antonio Splitsko dalmatinska
270 Budimir Marija Vukovarsko srijemska
271 Budimir Tomislav Splitsko dalmatinska
272 Budinšćak Ratimir Zagrebačka
273 Bugarija Stipe Zadarska
274 Bugarin Ivan Splitsko dalmatinska
275 Buić Stjepan Sisačko moslavačka
276 Bukvić Đuro Virovitičko podravska
277 Bulat Željko Šibensko kninska
278 Bulava Stjepan Iseljeništvo
279 Bulić Zdenko Grad Zagreb
280 Bulić Ana Istarska
281 Bulić Petar Splitsko dalmatinska
282 Bulić Marijan Zadarska
283 Buljan Tomislav Splitsko dalmatinska
284 Buljat Alen Grad Zagreb
285 Buljat Petar Grad Zagreb
286 Buljat Ante Zadarska
287 Buljubašić Stjepan Osječko baranjska
288 Buneta Anton Ličko senjska
289 Buntić Ana Vukovarsko srijemska
290 Burazović Željko Brodsko posavska
291 Burčul Vicko Zadarska
292 Burić Hrvoje Primorsko goranska
293 Burić Majda Primorsko goranska
294 Burić Mate Šibensko kninska
295 Burić Željko Šibensko kninska
296 Burilović Luka Vukovarsko srijemska
297 Bušić Josip Splitsko dalmatinska
298 Buterin Vesna Primorsko goranska
299 Butigan Hrvoje Dubrovačko neretvanska
300 Butina Žarko Brodsko posavska
301 Butko Tomislav Vukovarsko srijemska
302 Butković Ivan Grad Zagreb
303 Butković Đurđica Ličko senjska
304 Butković Davor Primorsko goranska
305 Butković Oleg Primorsko goranska
306 Butorac Ivica Istarska
307 Buzolić Ante Splitsko dalmatinska
308 Buždon Mario Istarska
309 Caparin Karmela Bjelovarsko bilogorska
310 Cappelli Gari Primorsko goranska
311 Caput Dejan Primorsko goranska
312 Cebalo Joško Dubrovačko neretvanska
313 Ceković Dragica Zagrebačka
314 Cenger Marijan Bjelovarsko bilogorska
315 Ceranić Josip Karlovačka
316 Cerovec Ivan Međimurska
317 Cerović Goran Primorsko goranska
318 Cesarec Branko Krapinsko zagorska
319 Cesarec Čedomil Varaždinska
320 Cestar Saša Koprivničko križevačka
321 Ciganović Stjepan Koprivničko križevačka
322 Cik Marija Zagrebačka
323 Cindro Vedran Splitsko dalmatinska
324 Cirba Željko Vukovarsko srijemska
325 Coner Marijan Bjelovarsko bilogorska
326 Conjar Mato Brodsko posavska
327 Copak Željko Zagrebačka
328 Coric Ante (Tonci) Iseljeništvo
329 Coric Tom Iseljeništvo
330 Cota Ilija Vukovarsko srijemska
331 Cota Ivona Zadarska
332 Crljen Mladen Krapinsko zagorska
333 Crnac Ivan Sisačko moslavačka
334 Crnčec Dejan Varaždinska
335 Crnković Luka Osječko baranjska
336 Crnković Dragutin Primorsko goranska
337 Crnković Goran Primorsko goranska
338 Crnković Vlado Sisačko moslavačka
339 Crnov Vladimir Vukovarsko srijemska
340 Cudina Milan Iseljeništvo
341 Cujzek Nevenka Varaždinska
342 Culi Stevo Vukovarsko srijemska
343 Curman Ivan Iseljeništvo
344 Cvetko Otilija Varaždinska
345 Cvitković Mate Karlovačka
346 Cvitković Ivan Osječko baranjska
347 Cvrlja Slavko Zagrebačka
348 Čačić Ivica Ličko senjska
349 Čajić Božo Iseljeništvo
350 Čalić Luka Brodsko posavska
351 Čalić Edi Istarska
352 Čalušić Nikica Zadarska
353 Čaljkušić-Mance Tea Primorsko goranska
354 Čančar Mile Ličko senjska
355 Čatlak Stipe Šibensko kninska
356 Čavlović Vladimir Vukovarsko srijemska
357 Čavrlj Inga Splitsko dalmatinska
358 Čegec Mira Zagrebačka
359 Čeme Ivica Osječko baranjska
360 Čengić Tihomir Brodsko posavska
361 Černi Mirjana Bjelovarsko bilogorska
362 Černy Vedran Grad Zagreb
363 Čičak Ana Brodsko posavska
364 Čičak Mario Brodsko posavska
365 Čičko Stanko Krapinsko zagorska
366 Čikotić Ivica Splitsko dalmatinska
367 Čirko Luka Požeško slavonska
368 Čituš Romeo Međimurska
369 Čizmek Velimir Krapinsko zagorska
370 Čizmić Branko Splitsko dalmatinska
371 Čobanković Hrvoje Vukovarsko srijemska
372 Čobanković Petar Vukovarsko srijemska
373 Čoga Željko Šibensko kninska
374 Čolak Božo Zadarska
375 Čop Krešimir Varaždinska
376 Čorak Rudi Primorsko goranska
377 Čović Živko Ličko senjska
378 Čović Dražen Vukovarsko srijemska
379 Čulina Željko Zadarska
380 Čuljak Miroslav Vukovarsko srijemska
381 Čuljak Tomislav Vukovarsko srijemska
382 Čupen Ivan Koprivničko križevačka
383 Čupić Ivan Zadarska
384 Čuvalo Berislav Iseljeništvo
385 Ćaleta Drago Grad Zagreb
386 Ćaleta Car Davor Šibensko kninska
387 Ćasar Daniel Osječko baranjska
388 Ćatipović Lovre Splitsko dalmatinska
389 Ćavarušić Ivan Virovitičko podravska
390 Ćelić Ivan Grad Zagreb
391 Ćivić Zlatko Sisačko moslavačka
392 Ćorić Žarko Grad Zagreb
393 Ćorić Marko Primorsko goranska
394 Ćorić Ivan Splitsko dalmatinska
395 Ćorić Mate Zagrebačka
396 Ćosić Vladimir Brodsko posavska
397 Ćosić Marko Brodsko posavska
398 Ćosić Pero Brodsko posavska
399 Ćosić Ljiljana Istarska
400 Ćosić Mladen Iseljeništvo
401 Ćubić Božo Splitsko dalmatinska
402 Ćuk Marko Bjelovarsko bilogorska
403 Ćukić Renato Osječko baranjska
404 Ćupić Miroslav Brodsko posavska
405 Ćurak Mato Bjelovarsko bilogorska
406 Ćurić Miljenko Grad Zagreb
407 Ćurić Zdravko Grad Zagreb
408 Ćurić Lovre Bjelovarsko bilogorska
409 Ćurjurić Davor Zadarska
410 Dabo Ivan Ličko senjska
411 Dabo Šimica Ličko senjska
412 Dabro Josip Vukovarsko srijemska
413 Dalić Martina Grad Zagreb
414 Damjan Mato Virovitičko podravska
415 Dasović Nikola Ličko senjska
416 Debeljak Mladen Zagrebačka
417 Dekanić Damir Vukovarsko srijemska
418 Delač Franjo Požeško slavonska
419 Delač Vladimir Požeško slavonska
420 Demo Tomislav Zadarska
421 Derežić Ivan Koprivničko križevačka
422 Deskar Mario Virovitičko podravska
423 Devčić Milan Ličko senjska
424 Devčić Ivana Ličko senjska
425 Devčić Ivan Požeško slavonska
426 Didović Mijo Sisačko moslavačka
427 Dikanović Mato Brodsko posavska
428 Diklić Ana Osječko baranjska
429 Diklić Milivoj Primorsko goranska
430 Diković Nada Karlovačka
431 Dobrijević Zoran Osječko baranjska
432 Dobroslavić Nikola Dubrovačko neretvanska
433 Dolić Mladen Požeško slavonska
434 Dološić Tomislav Osječko baranjska
435 Doljanin Stipe Splitsko dalmatinska
436 Dominiković Borislav Dubrovačko neretvanska
437 Dominis Tomislav Zadarska
438 Dominis Petar Zadarska
439 Domislović Ivan Varaždinska
440 Domitrović Zoran Vukovarsko srijemska
441 Dončević Snježana Bjelovarsko bilogorska
442 Dorčić Fedor Primorsko goranska
443 Dorčić Matea Splitsko dalmatinska
444 Dorkić Darko Osječko baranjska
445 Došlić Ivan Brodsko posavska
446 Dovečer Vera Međimurska
447 Draganić Andrija Vukovarsko srijemska
448 Dragičević Ilija Sisačko moslavačka
449 Dragičević Ivanka Vukovarsko srijemska
450 Dragobratović Mato Dubrovačko neretvanska
451 Dražić Ivan Splitsko dalmatinska
452 Dretar Branko Varaždinska
453 Dreven Budinski Nadica Varaždinska
454 Drokan Damir Virovitičko podravska
455 Dropuljić Jelena Dubrovačko neretvanska
456 Družak Tomislav Grad Zagreb
457 Držaić Vladimir Virovitičko podravska
458 Dubravac Marija Bjelovarsko bilogorska
459 Dudaš Zlatko Koprivničko križevačka
460 Dujela Robertino Zadarska
461 Dujić Nediljko Šibensko kninska
462 Dujmić Stjepan Virovitičko podravska
463 Dujmović Krševan Antun Grad Zagreb
464 Dujmović Blaž Sisačko moslavačka
465 Dukić Rosanda Primorsko goranska
466 Dukić Željko Splitsko dalmatinska
467 Dukić Branko Zadarska
468 Dulibić Tomislav Grad Zagreb
469 Dulibić Željko Šibensko kninska
470 Dumančić Radoslav Grad Zagreb
471 Dumančić Zvonko Grad Zagreb
472 Dumančić Sandra Grad Zagreb
473 Dumbović Darinka Krapinsko zagorska
474 Dunaj Ivan Krapinsko zagorska
475 Dundović Davor Virovitičko podravska
476 Dundović Milan Virovitičko podravska
477 Dunić Kata Primorsko goranska
478 Dušević Rene Primorsko goranska
479 Duvnjak Marko Splitsko dalmatinska
480 Dvečko Marija Koprivničko križevačka
481 Džanko Marijan Osječko baranjska
482 Đakić Marko Virovitičko podravska
483 Đakić Josip Virovitičko podravska
484 Đapić Petar Ličko senjska
485 Đeri Dinko Virovitičko podravska
486 Đidić Zvonko Iseljeništvo
487 Đinđić Mirko Zadarska
488 Đukec Velimir Međimurska
489 Đukić Mario Vukovarsko srijemska
490 Đukić Josip Vukovarsko srijemska
491 Đura Siniša Zagrebačka
492 Đurđević Šimo Brodsko posavska
493 Đurđević Josip Primorsko goranska
494 Đurić Marela Osječko baranjska
495 Đurkin Zlatko Međimurska
496 Đurkin Maja Međimurska
497 Đuzel Ante Splitsko dalmatinska
498 Emić Ivo Bjelovarsko bilogorska
499 Emić Gordana Bjelovarsko bilogorska
500 Englman Vladimir Požeško slavonska
501 Erdec Ivan Virovitičko podravska
502 Erent Željko Primorsko goranska
503 Ereš Ivica Brodsko posavska
504 Ereš Ivan Vukovarsko srijemska
505 Erhatić Ivan Virovitičko podravska
506 Ević Marijan Vukovarsko srijemska
507 Fa Janko Vukovarsko srijemska
508 Fabijan Mile Zadarska
509 Fabijanac Kruno Virovitičko podravska
510 Fabijanić Ante Zadarska
511 Fadić Vicko Splitsko dalmatinska
512 Fajdetić Mladen Koprivničko križevačka
513 Fajfar Zdravko Međimurska
514 Faltak Dražen Koprivničko križevačka
515 Fazekaš Igor Virovitičko podravska
516 Fegeš Marijan Međimurska
517 Fekete Ivan Osječko baranjska
518 Felak Damir Koprivničko križevačka
519 Feldi Josip Međimurska
520 Fićurin Božidar Primorsko goranska
521 Figurić Damir Brodsko posavska
522 Filić Predrag Virovitičko podravska
523 Filipović Jozo Brodsko posavska
524 Filipović Krešo Vukovarsko srijemska
525 Filipović Miljenko Zagrebačka
526 Filko Ivan Krapinsko zagorska
527 Filkovac Pavica Vukovarsko srijemska
528 Finta Nikolina Vukovarsko srijemska
529 Fiolić Željko Grad Zagreb
530 Fiolić Stjepan Grad Zagreb
531 Flegar Silvio Istarska
532 Forjan Ernest Koprivničko križevačka
533 Forjan Milan Krapinsko zagorska
534 Fosić Stjepan Koprivničko križevačka
535 Francetić Anđelko Karlovačka
536 Francetić Ivica Karlovačka
537 Franić Marko Bjelovarsko bilogorska
538 Franković Mato Dubrovačko neretvanska
539 Franolić Mr.Sc. Igor Varaždinska
540 Franotović Dinko Dubrovačko neretvanska
541 Franjković Franjo Karlovačka
542 Fric Dijana Međimurska
543 Fričer Antun Požeško slavonska
544 Friščić Sofija Varaždinska
545 Fruk Mladen Krapinsko zagorska
546 Fruk Juraj Zagrebačka
547 Fuchs Radovan Grad Zagreb
548 Fuchs Nikola Istarska
549 Fuček Katarina Grad Zagreb
550 Fudurić Mirjana Karlovačka
551 Fugaj Darko Zagrebačka
552 Fugaj Mirjana Zagrebačka
553 Fuštar Josip Splitsko dalmatinska
554 Futač Franjo Krapinsko zagorska
555 Gabrić Stjepan Istarska
556 Gačić Stanko Grad Zagreb
557 Gagulić Anto Vukovarsko srijemska
558 Gajger Vesna Brodsko posavska
559 Gajski Zlatica Koprivničko križevačka
560 Galac – Jendriš Olga Zagrebačka
561 Galešić Zlatko Grad Zagreb
562 Galešić Ivan Iseljeništvo
563 Galičić Stanko Iseljeništvo
564 Galić Marko Grad Zagreb
565 Galić Ante Šibensko kninska
566 Galić Darko Vukovarsko srijemska
567 Galić Božo Vukovarsko srijemska
568 Galić Željko Vukovarsko srijemska
569 Galić Radoslav Iseljeništvo
570 Galinec Izidor Koprivničko križevačka
571 Galović Josip Brodsko posavska
572 Galović Mario Brodsko posavska
573 Galović Dubravko Brodsko posavska
574 Galović Nada Vukovarsko srijemska
575 Gaščić Dijana Zagrebačka
576 Gašpar Drago Požeško slavonska
577 Gašpar Višnja Požeško slavonska
578 Gašparović Goran Grad Zagreb
579 Gašparović Tomislav Zadarska
580 Gavran Slavko Brodsko posavska
581 Gavranović Zoran Sisačko moslavačka
582 Gavranović Darija Virovitičko podravska
583 Gelemanović Miroslav Brodsko posavska
584 Gelo Božo Bjelovarsko bilogorska
585 Gereci Ivan Zagrebačka
586 Gerek Alen Krapinsko zagorska
587 Gerstner Miroslav Bjelovarsko bilogorska
588 Glas Sonja Bjelovarsko bilogorska
589 Glavak Sunčana Međimurska
590 Glavan Boris Zadarska
591 Glavan Ive Zadarska
592 Glavaš Mario Istarska
593 Glavina Krešimir Međimurska
594 Glockner Ivica Karlovačka
595 Glojnarić Renata Zagrebačka
596 Golem Ante Zvonimir Grad Zagreb
597 Golob Marino Istarska
598 Golubić Stjepan Varaždinska
599 Goluža Slavko Grad Zagreb
600 Goreta Josip Vukovarsko srijemska
601 Goršić Željko Karlovačka
602 Gotal Goran Međimurska
603 Gotić Dragutin Varaždinska
604 Gračan Ivica Karlovačka
605 Grahovac Željka Virovitičko podravska
606 Granić Krešimir Vukovarsko srijemska
607 Granjaš Josip Virovitičko podravska
608 Grbeš Marko Grad Zagreb
609 Grčanac Snežana Vukovarsko srijemska
610 Grčić Jadranko Karlovačka
611 Grdinić Zlatko Bjelovarsko bilogorska
612 Grdović Hrvoje Zadarska
613 Grđan Barbara Zagrebačka
614 Gregurek Vladimir Sisačko moslavačka
615 Gregurić Ina Zagrebačka
616 Grepl Gordana Sisačko moslavačka
617 Grgačić Željko Virovitičko podravska
618 Grgić Mato Brodsko posavska
619 Grgić Josip Brodsko posavska
620 Grgić Alan Virovitičko podravska
621 Grgurić Marta Ličko senjska
622 Grgurić Damir Primorsko goranska
623 Grgurić Vedran Primorsko goranska
624 Grgurinović Marija Dubrovačko neretvanska
625 Grilec Mišo Krapinsko zagorska
626 Griparić Dean Istarska
627 Grizelj Vladimir Osječko baranjska
628 Grubišić Rudolf Primorsko goranska
629 Grubišić Zvonimir Splitsko dalmatinska
630 Gulam Radislav Šibensko kninska
631 Gulić Krešimir Zagrebačka
632 Gurlica Zoran Zadarska
633 Guštin Boris Karlovačka
634 Gutić Ante Šibensko kninska
635 Gverić Mile Zadarska
636 Habijanec Krešimir Koprivničko križevačka
637 Habijanec Mirko Koprivničko križevačka
638 Haić Robert Zagrebačka
639 Hajdinger Dijana Požeško slavonska
640 Hajsan-Dolinar Vesna Karlovačka
641 Halar Alen Karlovačka
642 Halužan Damir Zagrebačka
643 Halužan Stanislav (Stanko) Iseljeništvo
644 Hamonajec Stjepan Međimurska
645 Haramija Antun Požeško slavonska
646 Haraminčić Stjepan Iseljeništvo
647 Hasanec Zdravko Koprivničko križevačka
648 Hebrang Andrija Grad Zagreb
649 Hećimović Josip Virovitičko podravska
650 Heđi Željko Virovitičko podravska
651 Heged Zdravko Bjelovarsko bilogorska
652 Hegedušić Zorica Virovitičko podravska
653 Hercigonja Radovan Krapinsko zagorska
654 Herman Boris Osječko baranjska
655 Herman Ivan Varaždinska
656 Hideg Dejan Osječko baranjska
657 Hlača Bojan Primorsko goranska
658 Hladilo Marijeta Dubrovačko neretvanska
659 Hodak Drago Bjelovarsko bilogorska
660 Hodak Ivan Osječko baranjska
661 Hodalić Ivan Koprivničko križevačka
662 Horg Viktorija Varaždinska
663 Horvat Ivica Karlovačka
664 Horvat Josip Krapinsko zagorska
665 Horvat Darko Međimurska
666 Horvat Edvin Međimurska
667 Horvat Josip Međimurska
668 Horvat Eduard Osječko baranjska
669 Horvat Tomica Varaždinska
670 Horvat Sandra Vukovarsko srijemska
671 Horvat Marko Koprivničko križevačka
672 Horvatić Nenad Varaždinska
673 Horvatinović Ivica Zagrebačka
674 Horvatović Stjepan Zagrebačka
675 Hosni Ljubica Varaždinska
676 Hrabar Sandro Splitsko dalmatinska
677 Hranić Bruno Varaždinska
678 Hrastić Zlatko Zagrebačka
679 Hrastinski Željko Krapinsko zagorska
680 Hrelja Antun Krapinsko zagorska
681 Hren Ivan Grad Zagreb
682 Hren Željko Krapinsko zagorska
683 Hrenić Ivica Varaždinska
684 Hrestak Roman Krapinsko zagorska
685 Hrgić Jozo Brodsko posavska
686 Hrgović Jurica Vukovarsko srijemska
687 Hrlić Željka Istarska
688 Hršak Danko Krapinsko zagorska
689 Hržić Dinko Splitsko dalmatinska
690 Hubak Krešo Zagrebačka
691 Huđek Franjo Koprivničko križevačka
692 Huis Dinko Osječko baranjska
693 Husnjak Vlado Zagrebačka
694 Huška Davor Požeško slavonska
695 Idžan Marija Sisačko moslavačka
696 Idžan Stipo Sisačko moslavačka
697 Iharoš Željko Virovitičko podravska
698 Ilečić Zdenko Zagrebačka
699 Iličić Stipo Virovitičko podravska
700 Ilijanić Matija Zagrebačka
701 Ilijaš Kazimir Grad Zagreb
702 Išek Mladen Sisačko moslavačka
703 Ištvanović Hrvoje Koprivničko križevačka
704 Ivanac Tomislav Virovitičko podravska
705 Ivančević Paško Dubrovačko neretvanska
706 Ivančić Jure Grad Zagreb
707 Ivančić Antonio Osječko baranjska
708 Ivanišević Damir Splitsko dalmatinska
709 Ivanković Hrvoje Šibensko kninska
710 Ivanović Goran Osječko baranjska
711 Ivetac Alojz Istarska
712 Ivezić Grga Sisačko moslavačka
713 Ivić Tomislav Osječko baranjska
714 Ivić Dario Osječko baranjska
715 Ivić Slaven Šibensko kninska
716 Ivković Jakov Grad Zagreb
717 Ivković Vladimir Međimurska
718 Ivoš Stjepan Sisačko moslavačka
719 Ivoš Miroslav Zagrebačka
720 Jagarinec Ištvanović Irena Koprivničko križevačka
721 Jajčinović Željko Sisačko moslavačka
722 Jajčinović Marko Sisačko moslavačka
723 Jakelić Sandra Šibensko kninska
724 Jakić Josip Grad Zagreb
725 Jakić Stjepan Brodsko posavska
726 Jakopec Željko Međimurska
727 Jakovljević Dragan Ličko senjska
728 Jakovljević Mira Ličko senjska
729 Jakrlin Milan Koprivničko križevačka
730 Jakša Željko Karlovačka
731 Jakšić Ivan Primorsko goranska
732 Jakšić Mario Splitsko dalmatinska
733 Jakumetović Alen Vukovarsko srijemska
734 Jakus Ante Splitsko dalmatinska
735 Jambrešić Igor Krapinsko zagorska
736 Jambriško Mirjana Varaždinska
737 Jambrović Nikola Međimurska
738 Jančić Marica Zagrebačka
739 Jandroković Gordan Grad Zagreb
740 Janeš Ivica Primorsko goranska
741 Janić Miroslav Vukovarsko srijemska
742 Janković Franjo Međimurska
743 Jarić Miroslav Brodsko posavska
744 Jarić Marko Brodsko posavska
745 Jarnjak Ivan Krapinsko zagorska
746 Jedvaj Ivica Krapinsko zagorska
747 Jelaš Zdenko Osječko baranjska
748 Jelavić Krešo Bjelovarsko bilogorska
749 Jelčić Franjo Brodsko posavska
750 Jelić Damir Karlovačka
751 Jelinčić Stipe Istarska
752 Jelkovac Vlado Karlovačka
753 Jenkač Siniša Varaždinska
754 Jerbić Matko Osječko baranjska
755 Jergović Darko Istarska
756 Jerković Borislav Brodsko posavska
757 Jerković Krešimir Iseljeništvo
758 Jerman Višnja Sisačko moslavačka
759 Jerneić Branimir Krapinsko zagorska
760 Jerolimov Ante Zadarska
761 Jeromela Ratko Istarska
762 Jesenović Augustin Međimurska
763 Josipović Martin Primorsko goranska
764 Jovanović Veselko Iseljeništvo
765 Jovičić Antun Brodsko posavska
766 Jović Vice Iseljeništvo
767 Jugović Marija Brodsko posavska
768 Jukić Anto Brodsko posavska
769 Jukić Iva Osječko baranjska
770 Jukić Mate Splitsko dalmatinska
771 Jukić Tomislav Šibensko kninska
772 Jukić Oliver Virovitičko podravska
773 Jukić Mijo Iseljeništvo
774 Juko Anto Vukovarsko srijemska
775 Junačko Mirko Brodsko posavska
776 Jungić Marija Bjelovarsko bilogorska
777 Juračak Katica Sisačko moslavačka
778 Jurak Julijan Grad Zagreb
779 Jurakić Ivan Brodsko posavska
780 Juranović Franjo Sisačko moslavačka
781 Juranović Stjepan Sisačko moslavačka
782 Juras Zvonko Koprivničko križevačka
783 Juratović Marina Koprivničko križevačka
784 Jurcev Marin Iseljeništvo
785 Jurčević Mate Osječko baranjska
786 Jurenac Alen Virovitičko podravska
787 Jureško Romano Zadarska
788 Jurgec Krunoslav Varaždinska
789 Jurica Darija Grad Zagreb
790 Jurica Luka Iseljeništvo
791 Juričev Martinčev Branka Šibensko kninska
792 Juričević Ivica Zadarska
793 Jurić Ivica Dubrovačko neretvanska
794 Jurić Mario Osječko baranjska
795 Jurić Ivan Splitsko dalmatinska
796 Jurić Joško Šibensko kninska
797 Jurić Marijan Zagrebačka
798 Jurić Veselko Iseljeništvo
799 Jurić Kaćunić Ivica Splitsko dalmatinska
800 Jurin Blaž Šibensko kninska
801 Jurišić Petar Grad Zagreb
802 Juriško Matija Grad Zagreb
803 Jurjević Tomislav Dubrovačko neretvanska
804 Jurjević Danijel Ličko senjska
805 Jurković Goran Ličko senjska
806 Jurković Dražen Ličko senjska
807 Jurković Milan Ličko senjska
808 Jurković Anita Požeško slavonska
809 Jurković Ivica Šibensko kninska
810 Jurlina Petar Osječko baranjska
811 Jurlina Šime Virovitičko podravska
812 Jušić Antonio Sisačko moslavačka
813 Jušinski Mirko Karlovačka
814 Kadić Ivan Brodsko posavska
815 Kadija Slavko Koprivničko križevačka
816 Kajfeš Zrinko Istarska
817 Kaleb Zvonko Zagrebačka
818 Kalmeta Božidar Zadarska
819 Kalmeta Ante Zadarska
820 Kaluđer Mato Brodsko posavska
821 Kamenečki Slavica Krapinsko zagorska
822 Kanđera Franjo Osječko baranjska
823 Kaniški Goran Varaždinska
824 Kanski Ivan Virovitičko podravska
825 Kapac Vilmica Krapinsko zagorska
826 Karadža Nediljko Iseljeništvo
827 Karaga Marica Sisačko moslavačka
828 Karamarko Tomislav Grad Zagreb
829 Karaula Vesna Vukovarsko srijemska
830 Karin Željka Splitsko dalmatinska
831 Karlić Mladen Vukovarsko srijemska
832 Karlović Denis Zadarska
833 Karoglan Miroslav Splitsko dalmatinska
834 Kasap Darko Zadarska
835 Kaselj Mile Osječko baranjska
836 Kasunić Đani Karlovačka
837 Kata Zoran Brodsko posavska
838 Katalenac Tomislav Zagrebačka
839 Katić Mato Iseljeništvo
840 Katunar Slobodan Požeško slavonska
841 Katuša Marin Zadarska
842 Katuša Željko Zadarska
843 Kaurin Ana Sisačko moslavačka
844 Kavran Željko Međimurska
845 Kegalj Marijan Splitsko dalmatinska
846 Keglević Ivan Osječko baranjska
847 Kekez Mladen Osječko baranjska
848 Kelava Ante Osječko baranjska
849 Kelemen Živko Požeško slavonska
850 Kelić Tomislav Grad Zagreb
851 Kezelj Tomislav Varaždinska
852 Kirin Ivica Virovitičko podravska
853 Kirin Sanja Virovitičko podravska
854 Kisić Antun Dubrovačko neretvanska
855 Kiš Vlado Požeško slavonska
856 Kišić Dragutin Varaždinska
857 Kivač Renato Koprivničko križevačka
858 Kladarić Anita Brodsko posavska
859 Kladarić Šimo Brodsko posavska
860 Klanjac Dario Istarska
861 Klapan Joso Zadarska
862 Klarić Pavo Brodsko posavska
863 Klarić Juro Brodsko posavska
864 Klarić Tomislav Primorsko goranska
865 Klarić Mirko Splitsko dalmatinska
866 Klarić Mirko Splitsko dalmatinska
867 Klarić Nediljka Šibensko kninska
868 Klarić Mario Virovitičko podravska
869 Klarić Ivo Sisačko moslavačka
870 Klarić Vabik Ivana Sisačko moslavačka
871 Klasić Stevo Osječko baranjska
872 Klem Ivica Vukovarsko srijemska
873 Kletuš Stjepan Krapinsko zagorska
874 Kliman Anton Istarska
875 Klobučar Višnja Požeško slavonska
876 Klopotan Stjepan Iseljeništvo
877 Kljajić Vinko Brodsko posavska
878 Knaus Stiven Primorsko goranska
879 Knez Ivan Zadarska
880 Knez Kristijan Iseljeništvo
881 Knezović Branko Splitsko dalmatinska
882 Knežević Ilija Brodsko posavska
883 Knežević Marko Virovitičko podravska
884 Knežević Damir Virovitičko podravska
885 Knežić Nikola Dubrovačko neretvanska
886 Kobasić Mladen Karlovačka
887 Kojić Antun Virovitičko podravska
888 Kokot Danijel Sisačko moslavačka
889 Kokot Stjepan Koprivničko križevačka
890 Kolak Dražen Varaždinska
891 Kolar Milan Koprivničko križevačka
892 Kolarec Ervin Zagrebačka
893 Kolarec Vlado Zagrebačka
894 Kolarec Ivica Zagrebačka
895 Kolarek Ljubomir Međimurska
896 Kolarić Vladimir Varaždinska
897 Kolega Ante Zadarska
898 Kolega Živko Zadarska
899 Kolenc Robert Sisačko moslavačka
900 Kolić Milan Ličko senjska
901 Kolodziej Josip Brodsko posavska
902 Kolundžić Josip Sisačko moslavačka
903 Komes Martin Zagrebačka
904 Komljenović Josip Bjelovarsko bilogorska
905 Kompanović Josip Osječko baranjska
906 Komsic Rudi Iseljeništvo
907 Konjevod Igor Dubrovačko neretvanska
908 Kopjar Miroslav Krapinsko zagorska
909 Koprek Anđelko Varaždinska
910 Korda Luka Dubrovačko neretvanska
911 Kordić Pavao Vukovarsko srijemska
912 Koren Miro Varaždinska
913 Koretić Željko Iseljeništvo
914 Kos Ivan Međimurska
915 Kos Mijo Sisačko moslavačka
916 Kos Marina Vukovarsko srijemska
917 Kosec Ana Grad Zagreb
918 Kosor Jadranka Grad Zagreb
919 Kosović Ivan Splitsko dalmatinska
920 Kostanjevac Marijan Varaždinska
921 Kostanjević Stjepan Sisačko moslavačka
922 Koščić Marijana Primorsko goranska
923 Kotrman Željko Zagrebačka
924 Kovač Dražen Bjelovarsko bilogorska
925 Kovač Stevo Sisačko moslavačka
926 Kovačec Danijel Bjelovarsko bilogorska
927 Kovačević Emina Koprivničko križevačka
928 Kovačević Josip Ličko senjska
929 Kovačević Krunoslav Osječko baranjska
930 Kovačević Zoran Osječko baranjska
931 Kovačević Krunoslav Osječko baranjska
932 Kovačević Željko Osječko baranjska
933 Kovačević Ivan Splitsko dalmatinska
934 Kovačević Adriana Virovitičko podravska
935 Kovačević Elvis Vukovarsko srijemska
936 Kovačević Neveka Vukovarsko srijemska
937 Kovačić Miroslav Grad Zagreb
938 Kovačić Goran Koprivničko križevačka
939 Kovačić Tomislav Koprivničko križevačka
940 Kovačić Miroslav Koprivničko križevačka
941 Kovačić Franjo Međimurska
942 Kovačić Marijan Varaždinska
943 Kovačić Katarina Virovitičko podravska
944 Kovačić Tomo Zagrebačka
945 Kovačić Boris Iseljeništvo
946 Kovačić Ivan Iseljeništvo
947 Kozlović Josip Sisačko moslavačka
948 Kožnjak Zvonko Virovitičko podravska
949 Kožul Miroslav Grad Zagreb
950 Kožul Jozo Iseljeništvo
951 Kožul Ilija Iseljeništvo
952 Krajačić Ivanka Krapinsko zagorska
953 Krajančić Jakša Dubrovačko neretvanska
954 Krajina Grga Vukovarsko srijemska
955 Krajinović Slavko Primorsko goranska
956 Kramarić Vedran Osječko baranjska
957 Kramarić Vladimir Varaždinska
958 Kranjčina Mario Grad Zagreb
959 Krapljan Željko Sisačko moslavačka
960 Kreković Krešimir Ličko senjska
961 Kresovljak Josipa Požeško slavonska
962 Krešić Kata Vukovarsko srijemska
963 Kristić Anita Osječko baranjska
964 Kristovic Dragutin Iseljeništvo
965 Krištić Mirjana Krapinsko zagorska
966 Križaić Mladen Međimurska
967 Križan Tomislav Bjelovarsko bilogorska
968 Križanić Josip Varaždinska
969 Krljan Franjo Zagrebačka
970 Krmek Zdravko Vukovarsko srijemska
971 Krmpotić Marina Ličko senjska
972 Krmpotić Ivanka Ličko senjska
973 Krmpotić Nikola Ličko senjska
974 Krmpotić Marijan Ličko senjska
975 Krmpotić Petar Ličko senjska
976 Krnčević Josip Zadarska
977 Krnić Branko Splitsko dalmatinska
978 Krnjak Vinko Grad Zagreb
979 Krpan Ivana Ličko senjska
980 Krpina Drago Zadarska
981 Krstičević Damir Grad Zagreb
982 Krstičević Joško Dubrovačko neretvanska
983 Krstulović Jure Splitsko dalmatinska
984 Krstulović Andro Opara Splitsko dalmatinska
985 Kršić Sanja Brodsko posavska
986 Kršinić Frano Dubrovačko neretvanska
987 Kršinić Igor Dubrovačko neretvanska
988 Krupić Marija Sisačko moslavačka
989 Krvavac Ivana Zadarska
990 Krznar Mirko Krapinsko zagorska
991 Krznar Zlatko Zagrebačka
992 Krznarić Ivan Karlovačka
993 Kubiček Ivan Vukovarsko srijemska
994 Kučinac Dubravko Osječko baranjska
995 Kuduz Tugomir Osječko baranjska
996 Kuduz Vinko Osječko baranjska
997 Kuhar Josip Krapinsko zagorska
998 Kujundžić Ivan Grad Zagreb
999 Kujundžić Milan Grad Zagreb
1000 Kujundžić Gabrijel Vukovarsko srijemska
1001 Kulić Petar Vukovarsko srijemska
1002 Kulić Slavko Grad Zagreb
1003 Kulić Makar Sanda Grad Zagreb
1004 Kulušić Dario Šibensko kninska
1005 Kulušić Zlatko Šibensko kninska
1006 Kulušić Ante Šibensko kninska
1007 Kulušić Hrvoje Šibensko kninska
1008 Kuna Davor Osječko baranjska
1009 Kunecki Josip Brodsko posavska
1010 Kunštek Josip Krapinsko zagorska
1011 Kurbegović Zlatica Virovitičko podravska
1012 Kurečić Želimir Krapinsko zagorska
1013 Kurečić Vladimir Varaždinska
1014 Kuret Ivan Splitsko dalmatinska
1015 Kurloto Marija Istarska
1016 Kurtov Milivoj Zadarska
1017 Kurtović Josip Karlovačka
1018 Kurtović Marijan Splitsko dalmatinska
1019 Kurtušić Mijat Vukovarsko srijemska
1020 Kusić Ivica Splitsko dalmatinska
1021 Kusić Božo Virovitičko podravska
1022 Kušan Stjepan Sisačko moslavačka
1023 Kušanić Mile Ličko senjska
1024 Kuščević Branimir Splitsko dalmatinska
1025 Kuščević Lovro Splitsko dalmatinska
1026 Kušmiš Marija Sisačko moslavačka
1027 Kuštro Filip Osječko baranjska
1028 Kuterovac Josip Vukovarsko srijemska
1029 Kutija Branko Zadarska
1030 Kutleša Pavo Sisačko moslavačka
1031 Kuzlić Ivana Sisačko moslavačka
1032 Kvesić Marinko Vukovarsko srijemska
1033 Labaš Darko Varaždinska
1034 Lacković Vladimir Varaždinska
1035 Lacković Darko Zagrebačka
1036 Lagator Damir Osječko baranjska
1037 Lagator Petar Osječko baranjska
1038 Landeka Tomislav Zagrebačka
1039 Lasić Marko Brodsko posavska
1040 Lasić Božo Dubrovačko neretvanska
1041 Lasić Željko Splitsko dalmatinska
1042 Lazar Zvonko Varaždinska
1043 Lažeta Zora Grad Zagreb
1044 Lažeta Ivan Grad Zagreb
1045 Legović Željko Istarska
1046 Legović Bruno Istarska
1047 Leko Jozo Osječko baranjska
1048 Lepčić Dragutin Koprivničko križevačka
1049 Lepen Josip Međimurska
1050 Lesjak Ivica Međimurska
1051 Lešić Josip Vukovarsko srijemska
1052 Lešina Josip Splitsko dalmatinska
1053 Lisac Šepić Jagoda Grad Zagreb
1054 Lisak Ana Grad Zagreb
1055 Lisjak Marijan Koprivničko križevačka
1056 Loborec Ivo Varaždinska
1057 Lokas Alan Šibensko kninska
1058 Lokas Borislav Šibensko kninska
1059 Lombar Đuro Požeško slavonska
1060 Lončar Željko Zadarska
1061 Lončar Davor Zadarska
1062 Lončić Dražen Grad Zagreb
1063 Longin Božidar Zadarska
1064 Loth Slavko Koprivničko križevačka
1065 Lovreković Tomislav Virovitičko podravska
1066 Lovrić Tvrtko Grad Zagreb
1067 Lovrić Ante Grad Zagreb
1068 Lovrić Ivica Brodsko posavska
1069 Lovrić Ranko Požeško slavonska
1070 Lovrin Ana Zadarska
1071 Lozić Ivo Vukovarsko srijemska
1072 Lubina Vlatko Osječko baranjska
1073 Lucić Tomislav Šibensko kninska
1074 Lucić Franjo Požeško slavonska
1075 Lucić Drago Požeško slavonska
1076 Lučev Damir Šibensko kninska
1077 Lučić Alen Splitsko dalmatinska
1078 Luetić Marko Splitsko dalmatinska
1079 Luetić Boban Ivanka Splitsko dalmatinska
1080 Lugarić Ivan Sisačko moslavačka
1081 Lukačević Milan Požeško slavonska
1082 Lukčin Marijan Koprivničko križevačka
1083 Lukčin Trakoštanec Ana Koprivničko križevačka
1084 Luketić Blaženka Brodsko posavska
1085 Luketina Marko Splitsko dalmatinska
1086 Lukež Igor Primorsko goranska
1087 Lukežić Vladimir Karlovačka
1088 Lukić Kata Vukovarsko srijemska
1089 Lukšić Jurica Sisačko moslavačka
1090 Lukšić Tomislav Zagrebačka
1091 Lulić Milan Ličko senjska
1092 Ljevar Josip Karlovačka
1093 Ljubešić Branko Sisačko moslavačka
1094 Ljubičić Neven Grad Zagreb
1095 Ljubičić Željko Splitsko dalmatinska
1096 Ljubičić Novica Šibensko kninska
1097 Macan Marinko Grad Zagreb
1098 Maček Robert Varaždinska
1099 Maček Ratko Varaždinska
1100 Mačković Ivana Sisačko moslavačka
1101 Maćaš Željko Istarska
1102 Madračević Štefica Iseljeništvo
1103 Mađarić Tomislav Osječko baranjska
1104 Mađerić Margareta Grad Zagreb
1105 Mađerić Luka Grad Zagreb
1106 Magdić Ivanka Karlovačka
1107 Magdić Nikola Karlovačka
1108 Magdić Tomislav Karlovačka
1109 Magić Mirko Varaždinska
1110 Majbaum Nada Osječko baranjska
1111 Majcan Trpimir Grad Zagreb
1112 Majcen Božo Varaždinska
1113 Majdandžić Josip Primorsko goranska
1114 Majdenić Nevenka Osječko baranjska
1115 Majhen Mato Brodsko posavska
1116 Majhen Božica Virovitičko podravska
1117 Majić Zvonimir Grad Zagreb
1118 Majić Ivica Brodsko posavska
1119 Majstorović Mario Virovitičko podravska
1120 Mak Zdenko Osječko baranjska
1121 Makarun Boris Zagrebačka
1122 Makovec Aleksandar Međimurska
1123 Maksimčuk Ljubica Brodsko posavska
1124 Malenica Ivan Šibensko kninska
1125 Maletić Željko Bjelovarsko bilogorska
1126 Maletić Josip Vukovarsko srijemska
1127 Mališ Mirko Virovitičko podravska
1128 Malogorski Ivan Krapinsko zagorska
1129 Maltar Zdravko Varaždinska
1130 Mamić Stipe Grad Zagreb
1131 Mamić Ante Grad Zagreb
1132 Mamić Ivana Grad Zagreb
1133 Mamić Marko Iseljeništvo
1134 Mance Anton Primorsko goranska
1135 Mandarić Marin Osječko baranjska
1136 Mandić Damir Karlovačka
1137 Mandić Morena Požeško slavonska
1138 Mandić Zdravko Požeško slavonska
1139 Manović Slobodan Požeško slavonska
1140 Maras Marija Grad Zagreb
1141 Marasović Dujomir Splitsko dalmatinska
1142 Marčić Toni Zadarska
1143 Marđetko Nino Međimurska
1144 Marević Žaklina Dubrovačko neretvanska
1145 Maric Bozo Iseljeništvo
1146 Marić Bruno Bjelovarsko bilogorska
1147 Marić Mirko Istarska
1148 Marić Nedeljko Požeško slavonska
1149 Marić Zvonko Splitsko dalmatinska
1150 Marić Nikola Vukovarsko srijemska
1151 Marić Stjepan Vukovarsko srijemska
1152 Marić Andrija Iseljeništvo
1153 Marić Pero Iseljeništvo
1154 Marijanović Ivan Požeško slavonska
1155 Marijanović Krunoslav Vukovarsko srijemska
1156 Marinac Valter Primorsko goranska
1157 Marinić Matea Bjelovarsko bilogorska
1158 Marinić Zoran Brodsko posavska
1159 Marinković Mladen Bjelovarsko bilogorska
1160 Marinović Tonći Dubrovačko neretvanska
1161 Marinović Nevenka Zadarska
1162 Marjanović Đurđa Brodsko posavska
1163 Markanović Stjepan Sisačko moslavačka
1164 Markanjević Darko Požeško slavonska
1165 Markati Ivan Međimurska
1166 Market Đivo Dubrovačko neretvanska
1167 Markić Goran Brodsko posavska
1168 Markota Jure Osječko baranjska
1169 Markotić Zvonimir Brodsko posavska
1170 Marković Ivan Bjelovarsko bilogorska
1171 Marković Franjo Karlovačka
1172 Marković Jasna Ličko senjska
1173 Marković Josip Osječko baranjska
1174 Markovinović Tomislav Bjelovarsko bilogorska
1175 Markovinović Krunoslav Zagrebačka
1176 Markulin Hrvoje Splitsko dalmatinska
1177 Maroević Domagoj Splitsko dalmatinska
1178 Martinac Ante Zadarska
1179 Martinko Ivan Zagrebačka
1180 Martinović Ivo Bjelovarsko bilogorska
1181 Martinović Ivan Brodsko posavska
1182 Martinović Bogomir Iseljeništvo
1183 Marušić Anto Bjelovarsko bilogorska
1184 Marušić Danijel Brodsko posavska
1185 Masten Tomislav Zagrebačka
1186 Mataija Ivica Ličko senjska
1187 Matak Ankica Grad Zagreb
1188 Matanić Luka Primorsko goranska
1189 Matas Jozo Splitsko dalmatinska
1190 Matejaš Domagoj Sisačko moslavačka
1191 Matek Josip Osječko baranjska
1192 Mateković Milan Bjelovarsko bilogorska
1193 Mateković Mihael Varaždinska
1194 Mateković Dragutin Varaždinska
1195 Mateljak Tomislav Sisačko moslavačka
1196 Matić Mladen Karlovačka
1197 Matić Mladen Karlovačka
1198 Matić Mario Vukovarsko srijemska
1199 Matić Andrija Vukovarsko srijemska
1200 Matić Mirko Zagrebačka
1201 Matijašec Patricija Varaždinska
1202 Matijašić Josip Koprivničko križevačka
1203 Matijašić Krešimir Koprivničko križevačka
1204 Matijević Luka Ličko senjska
1205 Matijević Ivan Požeško slavonska
1206 Matijević Stjepan Požeško slavonska
1207 Matković Petar Osječko baranjska
1208 Matoković Krešimir Grad Zagreb
1209 Matoković Vitomir Osječko baranjska
1210 Matošević Ivan Osječko baranjska
1211 Matulović Dropulić Marina Grad Zagreb
1212 Matun Mladen Grad Zagreb
1213 Matušić Frano Dubrovačko neretvanska
1214 Mauhar Mladen Primorsko goranska
1215 Mautner Zdenko Požeško slavonska
1216 Mavar Mladen Zadarska
1217 Mažar Nikola Vukovarsko srijemska
1218 Mažar Stjepan Iseljeništvo
1219 Mažuranić Antonija Primorsko goranska
1220 Medak Marcel Bjelovarsko bilogorska
1221 Meden Milan Istarska
1222 Meden Ivan Istarska
1223 Medur Ilirjana Croata Istarska
1224 Medved Dario Virovitičko podravska
1225 Mehanović Senad Sisačko moslavačka
1226 Mehun Zlatko Varaždinska
1227 Mendeš Damir Splitsko dalmatinska
1228 Merkaš Stjepan Krapinsko zagorska
1229 Mesarek Dejan Osječko baranjska
1230 Mesarić Krunoslav Grad Zagreb
1231 Mesić Jasen Grad Zagreb
1232 Meštrović Olivio Zadarska
1233 Mićurin Ivan Koprivničko križevačka
1234 Mihačić Ivan Splitsko dalmatinska
1235 Mihalić Nenad Krapinsko zagorska
1236 Mihalić Anđelko Varaždinska
1237 Mihalić Ivan Varaždinska
1238 Mihaljević Ivo Dubrovačko neretvanska
1239 Mihaljević Davor Dubrovačko neretvanska
1240 Mihaljević Zlatko Karlovačka
1241 Mihanović Ante Splitsko dalmatinska
1242 Mihelić Miroslav Brodsko posavska
1243 Mijić Mate Splitsko dalmatinska
1244 Mijoč Ivica Dubrovačko neretvanska
1245 Mikanović Hinko Brodsko posavska
1246 Mikec Marica Zagrebačka
1247 Miketić Boris Iseljeništvo
1248 Mikles Maja Koprivničko križevačka
1249 Mikolčić Stjepan Virovitičko podravska
1250 Mikulić Andrija Grad Zagreb
1251 Mikulić Marino Osječko baranjska
1252 Mikulić Branko Splitsko dalmatinska
1253 Mikuljan Damir Zagrebačka
1254 Milak Mladen Brodsko posavska
1255 Milas Ivana Grad Zagreb
1256 Milas Stjepan Vukovarsko srijemska
1257 Milas Zvonko Vukovarsko srijemska
1258 Miler Hrvoje Virovitičko podravska
1259 Mileta Danijel Šibensko kninska
1260 Miletić Ivan Ličko senjska
1261 Miletić Josip Zadarska
1262 Miličević Davor Vukovarsko srijemska
1263 Milički Josip Krapinsko zagorska
1264 Milić Matija Osječko baranjska
1265 Milinković Stjepan Koprivničko križevačka
1266 Milinković Dražen Vukovarsko srijemska
1267 Milinović Ivona Primorsko goranska
1268 Milinović Darko Ličko senjska
1269 Milković Slavko Brodsko posavska
1270 Milković Martina Ličko senjska
1271 Miloš Frano Iseljeništvo
1272 Miloš Anđelo Grad Zagreb
1273 Milošević Ivan Domagoj Grad Zagreb
1274 Milošević Ivica Brodsko posavska
1275 Milošević Mario Dubrovačko neretvanska
1276 Miljak Ivica Splitsko dalmatinska
1277 Miljavac Pavao Karlovačka
1278 Miljković Zvonko Brodsko posavska
1279 Mimica Marin Splitsko dalmatinska
1280 Mioč Marko Koprivničko križevačka
1281 Miskovic Milan Iseljeništvo
1282 Mišetić Ilija Vukovarsko srijemska
1283 Mišir Marijo Bjelovarsko bilogorska
1284 Mišković Katica Brodsko posavska
1285 Miškulin Jurica Ličko senjska
1286 Miškulin Josip Ličko senjska
1287 Mitrov Nikica Šibensko kninska
1288 Mlakar Davorin Grad Zagreb
1289 Mlinarević Ivica Osječko baranjska
1290 Mlinarić Josip Koprivničko križevačka
1291 Mofardin Boris Istarska
1292 Mogorović Ninoslav Istarska
1293 Moguš Ivan Osječko baranjska
1294 Moharić Mladen Međimurska
1295 Mraović Ivica Ličko senjska
1296 Mratović Vlatko Dubrovačko neretvanska
1297 Mravak Marko Splitsko dalmatinska
1298 Mrkalj Petar Brodsko posavska
1299 Mrkonjić Marko Vukovarsko srijemska
1300 Munđer Robert Zagrebačka
1301 Murganić Nada Karlovačka
1302 Musa Ivan Brodsko posavska
1303 Musić Ivica Zadarska
1304 Musladin Jelka Dubrovačko neretvanska
1305 Musliu Laura Varaždinska
1306 Mustač Matija Virovitičko podravska
1307 Mustapić Smiljan Dubrovačko neretvanska
1308 Mustapić Ljubo Splitsko dalmatinska
1309 Mušak Stjepan Zagrebačka
1310 Mutak Ivica Krapinsko zagorska
1311 Muzek Franjo Iseljeništvo
1312 Nakić Dario Zadarska
1313 Nakić Marijan Iseljeništvo
1314 Nalio Zdravko Osječko baranjska
1315 Naranđa Dejan Međimurska
1316 Nardelli Silvio Dubrovačko neretvanska
1317 Neferović Vedran Požeško slavonska
1318 Negovetić Gaetano Primorsko goranska
1319 Nekić Marko Ličko senjska
1320 Nekić Darko Ličko senjska
1321 Nekić Joso Zadarska
1322 Nemčec Goran Virovitičko podravska
1323 Nemeček Žarko Požeško slavonska
1324 Nenadić Adrijana Sisačko moslavačka
1325 Nenadić Živko Splitsko dalmatinska
1326 Nenadić Željko Sisačko moslavačka
1327 Nervo Vlado Bjelovarsko bilogorska
1328 Nikolić Marko Vukovarsko srijemska
1329 Nikšić Martina Ličko senjska
1330 Nikšić Šulentić Ivana Ličko senjska
1331 Ninić Tomislav Šibensko kninska
1332 Nosić Ante Splitsko dalmatinska
1333 Novački Franjo Krapinsko zagorska
1334 Novak Pino Dubrovačko neretvanska
1335 Novak Emil Međimurska
1336 Novak Ivan Međimurska
1337 Novak Zdravko Požeško slavonska
1338 Novak Mili Splitsko dalmatinska
1339 Novak Pero Iseljeništvo
1340 Nović Nikola Sisačko moslavačka
1341 Novosel Josip Virovitičko podravska
1342 Novoselac Marijan Vukovarsko srijemska
1343 Novoselac Marijan Vukovarsko srijemska
1344 Novoselac Marko Vukovarsko srijemska
1345 Njavro Đuro Grad Zagreb
1346 Odak Željko Krapinsko zagorska
1347 Odak Josip Splitsko dalmatinska
1348 Odak Josip Šibensko kninska
1349 Ojurović Snježana Virovitičko podravska
1350 Oklopčić Ivan Virovitičko podravska
1351 Omrčen Zdravko Splitsko dalmatinska
1352 Opačak Mato Brodsko posavska
1353 Opačak Zvonko Brodsko posavska
1354 Opačak Jasna Istarska
1355 Orešković Mirko Brodsko posavska
1356 Orlović Tadija Vukovarsko srijemska
1357 Oroz Mato Brodsko posavska
1358 Oršić Mirjana Varaždinska
1359 Oršulić Nikola Dubrovačko neretvanska
1360 Oršulić Vice Splitsko dalmatinska
1361 Oskoruš Željko Bjelovarsko bilogorska
1362 Oslaković Franjo Zagrebačka
1363 Ostopanj Stjepan Brodsko posavska
1364 Ostović Hrvoje Ličko senjska
1365 Oštrić Joško Splitsko dalmatinska
1366 Ožić Bebek Marko Splitsko dalmatinska
1367 Pačić Željko Brodsko posavska
1368 Padovan Tonći Dubrovačko neretvanska
1369 Pajić Nikola Splitsko dalmatinska
1370 Palijan Željka Vukovarsko srijemska
1371 Pandžić Ivica Splitsko dalmatinska
1372 Papak Andrija Vukovarsko srijemska
1373 Paparić Damir Primorsko goranska
1374 Paponja Slaven Požeško slavonska
1375 Parać Bert Grad Zagreb
1376 Paradžik Branka Iseljeništvo
1377 Parađik Franjo Iseljeništvo
1378 Parat Ante Šibensko kninska
1379 Parčina Ante Splitsko dalmatinska
1380 Parčina Marko Splitsko dalmatinska
1381 Parlov Mate Primorsko goranska
1382 Parunov Alen Splitsko dalmatinska
1383 Paša Tanja Vukovarsko srijemska
1384 Patrčević Aleksandra Varaždinska
1385 Patrlj Predrag Splitsko dalmatinska
1386 Pauk Goran Šibensko kninska
1387 Paušić Velimir Brodsko posavska
1388 Pavelić Pavao Ličko senjska
1389 Pavelić Neven Primorsko goranska
1390 Pavelić Mate Sisačko moslavačka
1391 Pavešić Herkov Đurđica Sisačko moslavačka
1392 Pavičić Zlatko Bjelovarsko bilogorska
1393 Pavić Niko Brodsko posavska
1394 Pavić Danijel Krapinsko zagorska
1395 Pavić Marko Osječko baranjska
1396 Pavić Ivica Splitsko dalmatinska
1397 Pavić Krunoslav Iseljeništvo
1398 Pavin Hrvoje Osječko baranjska
1399 Pavin Goran Zadarska
1400 Pavlaković Miljenko Zagrebačka
1401 Pavlešić Zdravko Karlovačka
1402 Pavlović Ivan Dubrovačko neretvanska
1403 Pavlović Anton Božidar Karlovačka
1404 Pavlović Greta Osječko baranjska
1405 Pavlović Nediljko Zadarska
1406 Pažin Ante Vukovarsko srijemska
1407 Pećina Mirjana Ličko senjska
1408 Pedisić Ante Zadarska
1409 Pehnec Vesna Varaždinska
1410 Peić Nenad Požeško slavonska
1411 Peić Dražen Virovitičko podravska
1412 Pejakovic Pero Iseljeništvo
1413 Pejić Višeslav Osječko baranjska
1414 Pejić Vlado Virovitičko podravska
1415 Penava Ivan Vukovarsko srijemska
1416 Penavić Marko Vukovarsko srijemska
1417 Penga Toni Splitsko dalmatinska
1418 Per Dalibor Virovitičko podravska
1419 Per Zdravko Virovitičko podravska
1420 Perak Drago Osječko baranjska
1421 Perica Đuro Grad Zagreb
1422 Perić Zefa Bjelovarsko bilogorska
1423 Perić Hrvoje Primorsko goranska
1424 Perić Grozdana Zadarska
1425 Perić Novak Ivanka Koprivničko križevačka
1426 Periš Ante Primorsko goranska
1427 Periš Jure Primorsko goranska
1428 Perišić Mate Splitsko dalmatinska
1429 Perković Ivica Grad Zagreb
1430 Perković Mile Brodsko posavska
1431 Perković Nevenka Ličko senjska
1432 Perok Mirko Koprivničko križevačka
1433 Peronja Kruno Splitsko dalmatinska
1434 Peroš Ante Splitsko dalmatinska
1435 Peroš Milivoj Iseljeništvo
1436 Perošević Miroslav Sisačko moslavačka
1437 Peršin Stjepan Koprivničko križevačka
1438 Pešut Ivan Ličko senjska
1439 Pešut Mario Zadarska
1440 Petelin Ninoslav Osječko baranjska
1441 Peterlik Vesna Brodsko posavska
1442 Petko Ivan Zagrebačka
1443 Petrić Antun Požeško slavonska
1444 Petrić Jurica Splitsko dalmatinska
1445 Petrina Čedo Šibensko kninska
1446 Petrovic Zvonko Iseljeništvo
1447 Petrović Josip Krapinsko zagorska
1448 Petrović Jasmina Osječko baranjska
1449 Petrović Darko Osječko baranjska
1450 Petrović Goran Splitsko dalmatinska
1451 Pezić Ivan Vukovarsko srijemska
1452 Pezo Hrvoje Grad Zagreb
1453 Pezo Blaž Dubrovačko neretvanska
1454 Picig Željko Koprivničko križevačka
1455 Pijaca Hrvoje Zadarska
1456 Pijuk Ante Šibensko kninska
1457 Piletić Marin Sisačko moslavačka
1458 Pilipac Danijel Šibensko kninska
1459 Pilipac Damir Šibensko kninska
1460 Pilizzari Staša Bjelovarsko bilogorska
1461 Piljek Vedran Krapinsko zagorska
1462 Pincan Alen Istarska
1463 Pintarić Stjepan Osječko baranjska
1464 Pinzan Ivica Istarska
1465 Pinjuh Sandra Vukovarsko srijemska
1466 Pipun Petar Primorsko goranska
1467 Piškor Ivica Zagrebačka
1468 Plazonić Ante Grad Zagreb
1469 Plazonić Željko Primorsko goranska
1470 Plazonić Ivan Vukovarsko srijemska
1471 Plečko Damir Krapinsko zagorska
1472 Plenković Andrej Grad Zagreb
1473 Pleško Vladimir Krapinsko zagorska
1474 Plukavec Miljenko Varaždinska
1475 Podbevšek Josip Dubrovačko neretvanska
1476 Podrug Robert Šibensko kninska
1477 Podrug Željana Splitsko dalmatinska
1478 Pofuk Luka Zagrebačka
1479 Pogarčić Tatjana Sisačko moslavačka
1480 Poklepović Siniša Splitsko dalmatinska
1481 Pokolić Marija Međimurska
1482 Pokrivko Deni Virovitičko podravska
1483 Poljak Franjo Koprivničko križevačka
1484 Poljičak Ivica Šibensko kninska
1485 Popek Anđelko Vukovarsko srijemska
1486 Popić Slavko Brodsko posavska
1487 Popijač Đuro Zagrebačka
1488 Popović Zoran Dubrovačko neretvanska
1489 Popović Vide Splitsko dalmatinska
1490 Poropat Gorana Zadarska
1491 Posavac Marko Osječko baranjska
1492 Posavac Mario Sisačko moslavačka
1493 Posavac – Kunovac Ružica Osječko baranjska
1494 Posavec Ana Sisačko moslavačka
1495 Potočanac Vjekoslav Požeško slavonska
1496 Potočanac Ivica Požeško slavonska
1497 Požega Davor Karlovačka
1498 Požega Željko Karlovačka
1499 Pracny Dubravka Brodsko posavska
1500 Pracny Davorin Brodsko posavska
1501 Prahin Drago Zagrebačka
1502 Prahović Josip Karlovačka
1503 Pranić Igor Osječko baranjska
1504 Pranjić Ivan Međimurska
1505 Prasnički Kristijan Koprivničko križevačka
1506 Prekratić Milivoj Krapinsko zagorska
1507 Premuš Marija Međimurska
1508 Prgomet Drago Grad Zagreb
1509 Prigorac Željko Karlovačka
1510 Primorac Goran Osječko baranjska
1511 Primorac Željko Splitsko dalmatinska
1512 Primorac Marijo Iseljeništvo
1513 Princip Damir Brodsko posavska
1514 Prišćan Slavko Bjelovarsko bilogorska
1515 Prljević Tomislav Splitsko dalmatinska
1516 Prolić Ante Splitsko dalmatinska
1517 Prošić Vanja Osječko baranjska
1518 Protega Stipica Šibensko kninska
1519 Prpić Katica Ličko senjska
1520 Prpić Ivana Ličko senjska
1521 Prpić Zlatko Virovitičko podravska
1522 Prstac Josip Karlovačka
1523 Prstec Franjo Varaždinska
1524 Prtenjača Krešimir Primorsko goranska
1525 Prtenjača Viktor Zadarska
1526 Prtenjača Ivica Zadarska
1527 Prukijaš Tomislav Koprivničko križevačka
1528 Prusina Srećko Grad Zagreb
1529 Ptiček Margareta Virovitičko podravska
1530 Pućo Zvonimir Vukovarsko srijemska
1531 Pugar Zdenka Koprivničko križevačka
1532 Puljašić Darko Požeško slavonska
1533 Pupačić Ante Ćićo Splitsko dalmatinska
1534 Puškadija Zvonimir Varaždinska
1535 Puškarić Anton Karlovačka
1536 Putica Sanja Dubrovačko neretvanska
1537 Putrić Mirko Sisačko moslavačka
1538 Radica Ivo Splitsko dalmatinska
1539 Radičević Ivan Požeško slavonska
1540 Radić Nedjeljko Osječko baranjska
1541 Radić Ivo Vukovarsko srijemska
1542 Radnić Tonći Šibensko kninska
1543 Radočaj Tone Karlovačka
1544 Radojković Izidoro Istarska
1545 Radola Edi Istarska
1546 Radolfi Denis Splitsko dalmatinska
1547 Radoslović Mladen Primorsko goranska
1548 Radoš Ivan Grad Zagreb
1549 Radoš Snježana Zagrebačka
1550 Radošević Miroslav Istarska
1551 Radošević Petar Ličko senjska
1552 Radošević Ivan Ličko senjska
1553 Radovan Ivan Dubrovačko neretvanska
1554 Radovanović Olga Dubrovačko neretvanska
1555 Rađa Branko Primorsko goranska
1556 Raguž Berislav Koprivničko križevačka
1557 Raguž Mijo Osječko baranjska
1558 Raguž Darijan Vukovarsko srijemska
1559 Raguž Željko Vukovarsko srijemska
1560 Rajković Ante Vukovarsko srijemska
1561 Rajković Željko Vukovarsko srijemska
1562 Rajković Dervešević Miranda Šibensko kninska
1563 Rak Neven Šibensko kninska
1564 Rak Stjepan Zagrebačka
1565 Rak Ivan Zagrebačka
1566 Rakić Ante Šibensko kninska
1567 Rakić Paško Šibensko kninska
1568 Rakić Mraović Marina Ličko senjska
1569 Rakocija Ivica Iseljeništvo
1570 Ramić Krste Zadarska
1571 Ramušćak Ivica Karlovačka
1572 Raos Verica Splitsko dalmatinska
1573 Raptavi Zoran Virovitičko podravska
1574 Raspudić Ante Osječko baranjska
1575 Rašin Nino Zadarska
1576 Ratković Mandica Ličko senjska
1577 Ravlić Kata Bjelovarsko bilogorska
1578 Ravlić Franjo Bjelovarsko bilogorska
1579 Razov Roko Iseljeništvo
1580 Rebernišak Elizabeta Grad Zagreb
1581 Rebić Niko Splitsko dalmatinska
1582 Regvar Mato Krapinsko zagorska
1583 Reiner Željko Grad Zagreb
1584 Renić Tone Splitsko dalmatinska
1585 Repec Zrinka Grad Zagreb
1586 Repić Robetino Virovitičko podravska
1587 Rešetar Boris Varaždinska
1588 Rilje Miljenko Splitsko dalmatinska
1589 Rimac Josipa Šibensko kninska
1590 Rimac Ivan Vukovarsko srijemska
1591 Rinčić Mirko Splitsko dalmatinska
1592 Roce Marino Istarska
1593 Rodić Slavica Zagrebačka
1594 Rodin Željko Iseljeništvo
1595 Rogic Ivo Iseljeništvo
1596 Rogić Jadranka Zadarska
1597 Roglić Jerko Splitsko dalmatinska
1598 Rogošić Stipe Splitsko dalmatinska
1599 Rogović Kamenko Virovitičko podravska
1600 Rogoz Nikola Karlovačka
1601 Rogoz – Šola Sanja Osječko baranjska
1602 Roksandić Ivanka Sisačko moslavačka
1603 Romić Stipe Splitsko dalmatinska
1604 Rončević Zdravko Osječko baranjska
1605 Rončević Ivica Osječko baranjska
1606 Rončević Milan Primorsko goranska
1607 Rončević Mirko Virovitičko podravska
1608 Roscic Ivan Iseljeništvo
1609 Roščić Joško Splitsko dalmatinska
1610 Roštaš Ivan Virovitičko podravska
1611 Roupec Đurđica Zadarska
1612 Rožić Vedran Splitsko dalmatinska
1613 Rubil Zdravko Grad Zagreb
1614 Rubinić Ivan Zagrebačka
1615 Rudan Tomislav Šibensko kninska
1616 Rudenjak Andro Dubrovačko neretvanska
1617 Rukavina Milan Istarska
1618 Rukavina Dubravka Ličko senjska
1619 Rukavina Ivana Ličko senjska
1620 Rukavina Damir Primorsko goranska
1621 Rukavina Slavko Zagrebačka
1622 Rupčić Josip Primorsko goranska
1623 Rupčić Željko Vukovarsko srijemska
1624 Rupčić Verica Koprivničko križevačka
1625 Sablić Ivan Iseljeništvo
1626 Sabljak Milan Karlovačka
1627 Sabljarić Zoran Karlovačka
1628 Sabljić Mario Osječko baranjska
1629 Sabljić Grgo Vukovarsko srijemska
1630 Sabo Miljenko Virovitičko podravska
1631 Sabol Dalibor Međimurska
1632 Sabolić Mirko Varaždinska
1633 Sabolović Davor Bjelovarsko bilogorska
1634 Sabolović Željko Bjelovarsko bilogorska
1635 Salamon Ratko Primorsko goranska
1636 Salapić Josip Osječko baranjska
1637 Salečić Lenko Dubrovačko neretvanska
1638 Samardžić Josip Brodsko posavska
1639 Samardžić Branko Splitsko dalmatinska
1640 Sambrailo Marina Dubrovačko neretvanska
1641 Sanader Andrija Splitsko dalmatinska
1642 Sanader Ante Splitsko dalmatinska
1643 Sansović Zoran Splitsko dalmatinska
1644 Sarač Jozo Splitsko dalmatinska
1645 Segaric Slaven Iseljeništvo
1646 Sekulić-Pojer Sandra Požeško slavonska
1647 Selak Željko Splitsko dalmatinska
1648 Selar Matej Istarska
1649 Selem Petar Grad Zagreb
1650 Semren Pere Grad Zagreb
1651 Sesar Ivan Grad Zagreb
1652 Sesar Josip Brodsko posavska
1653 Sesar Ante Osječko baranjska
1654 Sesar Željko Vukovarsko srijemska
1655 Seset Zlatko Iseljeništvo
1656 Sesvečan Zdravko Virovitičko podravska
1657 Sesvečan Damir Zagrebačka
1658 Sičaja Mato Bjelovarsko bilogorska
1659 Simeon Željko Brodsko posavska
1660 Simunić Marin Grad Zagreb
1661 Sinovčić Reno Zadarska
1662 Sisak Ivan Iseljeništvo
1663 Sitar Daliborka Varaždinska
1664 Sivrić Jakov Grad Zagreb
1665 Skelin Tomislav Grad Zagreb
1666 Skelin Ivan Splitsko dalmatinska
1667 Skender Romana Sisačko moslavačka
1668 Skočić Antonio Šibensko kninska
1669 Sladoja Josip Iseljeništvo
1670 Slavec Ivica Krapinsko zagorska
1671 Slavica Slavica Šibensko kninska
1672 Slavić Ivan Splitsko dalmatinska
1673 Slavinec Goran Varaždinska
1674 Slišurić Davorin Brodsko posavska
1675 Slivar Andrijana Bjelovarsko bilogorska
1676 Slonja Boris Osječko baranjska
1677 Smernić Marijan Sisačko moslavačka
1678 Smetiško Miroslav Krapinsko zagorska
1679 Smetiško Andrija Krapinsko zagorska
1680 Smojver Boris Ličko senjska
1681 Sobočanec Alojzije Međimurska
1682 Sobota Darko Koprivničko križevačka
1683 Sobota Branko Koprivničko križevačka
1684 Sočev Miroslav Bjelovarsko bilogorska
1685 Sočković Danijel Brodsko posavska
1686 Sočković Zdravko Brodsko posavska
1687 Softić Željko Sisačko moslavačka
1688 Sokol Jakša Splitsko dalmatinska
1689 Sokolić Mladen Krapinsko zagorska
1690 Soldo Goran Osječko baranjska
1691 Soldo Iva Osječko baranjska
1692 Sopčić Nikola Karlovačka
1693 Sorić Ivo Splitsko dalmatinska
1694 Sošić Mario Istarska
1695 Sovulj Josip Iseljeništvo
1696 Spicijarić Anton Primorsko goranska
1697 Srdoč Nenad Primorsko goranska
1698 Sremec Zlatan Koprivničko križevačka
1699 Sremec Mladen Koprivničko križevačka
1700 Sremić Marko Sisačko moslavačka
1701 Srpak Dražen Međimurska
1702 Sršan Josip Međimurska
1703 Sršen Drago Dubrovačko neretvanska
1704 Staklarević Antun Brodsko posavska
1705 Stančić Zdravko Šibensko kninska
1706 Stanić Josip Brodsko posavska
1707 Stanić Nikola Sisačko moslavačka
1708 Stanko Davor Međimurska
1709 Starčević Željko Bjelovarsko bilogorska
1710 Starčević Slavko Primorsko goranska
1711 Starčić Daniel Sisačko moslavačka
1712 Stepić Ivica Vukovarsko srijemska
1713 Sterle Elvira Zadarska
1714 Stier Davor Ivo Zagrebačka
1715 Stilinović Željko Ličko senjska
1716 Stipetić Ivica Brodsko posavska
1717 Stipetić Mladen Karlovačka
1718 Stipić Ilija Osječko baranjska
1719 Stipić Daniel Požeško slavonska
1720 Stjepić Andreja Varaždinska
1721 Stojčić Branko Vukovarsko srijemska
1722 Stojić Milan Splitsko dalmatinska
1723 Stožicki Ljerka Bjelovarsko bilogorska
1724 Stričak Anđelko Varaždinska
1725 Strikoman Tomislav Šibensko kninska
1726 Strilić Maja Ličko senjska
1727 Strilić Mario Ličko senjska
1728 Strnić Dubravko Karlovačka
1729 Subić Ana Brodsko posavska
1730 Subotić Irena Brodsko posavska
1731 Subotić Josip Vukovarsko srijemska
1732 Suman Lidija Grad Zagreb
1733 Sumarev Vlasta Osječko baranjska
1734 Sumrak Đurđica Grad Zagreb
1735 Surjan Katarina Dubrovačko neretvanska
1736 Susović Petar Dubrovačko neretvanska
1737 Sušić Igor Primorsko goranska
1738 Sušić Iva Primorsko goranska
1739 Suton Davor Istarska
1740 Svaguša Dragan Splitsko dalmatinska
1741 Svetličić Branimir Primorsko goranska
1742 Svinjarević Milenko Bjelovarsko bilogorska
1743 Svračak Ante Šibensko kninska
1744 Šafarek Josip Varaždinska
1745 Šajn Etienne Istarska
1746 Šalov Damir Karlovačka
1747 Šančić Željko Karlovačka
1748 Šangulin Tonči Zadarska
1749 Šangut Zoran Grad Zagreb
1750 Šantavec Alen Varaždinska
1751 Šantavec Zlatko Varaždinska
1752 Šantek Damir Sisačko moslavačka
1753 Šantek Ivan Sisačko moslavačka
1754 Šanjug Ivan Krapinsko zagorska
1755 Šapina Stipo Sisačko moslavačka
1756 Šardi Ignac Međimurska
1757 Šarić Jure Grad Zagreb
1758 Šarić Nikola Koprivničko križevačka
1759 Šarić Kruno Vukovarsko srijemska
1760 Šarić Josip Vukovarsko srijemska
1761 Šarić Marko Vukovarsko srijemska
1762 Šarić Ivica Zadarska
1763 Šarlija Zvonko Osječko baranjska
1764 Šašlin Stipan Osječko baranjska
1765 Šegina Marina Primorsko goranska
1766 Šego Ivan Karlovačka
1767 Šegrt Viktor Karlovačka
1768 Šeks Vladimir Grad Zagreb
1769 Šepak Mijo Sisačko moslavačka
1770 Šeparović Ante Dubrovačko neretvanska
1771 Šeremet Zoran Osječko baranjska
1772 Šestak Mijo Požeško slavonska
1773 Šestić Jakša Vukovarsko srijemska
1774 Šešelja Zvonko Zadarska
1775 Šetić Nevio Istarska
1776 Ševo Iva Splitsko dalmatinska
1777 Šibenik Zvonimir Bjelovarsko bilogorska
1778 Šikić Igor Ličko senjska
1779 Šiljeg Mario Grad Zagreb
1780 Šiljeg Jure Dubrovačko neretvanska
1781 Šiljeg Jurica Istarska
1782 Šimac Paško Splitsko dalmatinska
1783 Šimara Zdravko Osječko baranjska
1784 Šimičević Tomislav Grad Zagreb
1785 Šimičević Rade Zadarska
1786 Šimić Marko Brodsko posavska
1787 Šimić Ante Osječko baranjska
1788 Šimić Vjekoslav Splitsko dalmatinska
1789 Šimir Marijan Grad Zagreb
1790 Šimleša Antonio Splitsko dalmatinska
1791 Šimović Kruno Iseljeništvo
1792 Šimunić Zoran Grad Zagreb
1793 Šimunić Stanko Ličko senjska
1794 Šimunić Ivan Zadarska
1795 Šimunović Zvonimir Brodsko posavska
1796 Šimunović Nediljko Splitsko dalmatinska
1797 Šimunović Miljenko Zagrebačka
1798 Šinko Ivan Varaždinska
1799 Šinko Ivanka Varaždinska
1800 Šinković Tomo Zagrebačka
1801 Šipić Ivan Splitsko dalmatinska
1802 Šipuš Ivica Sisačko moslavačka
1803 Širac Siniša Grad Zagreb
1804 Širac Marko Grad Zagreb
1805 Širjan Zvonimir Koprivničko križevačka
1806 Šišić Nikolina Dubrovačko neretvanska
1807 Škalic Luca Istarska
1808 Škara Tomislav Zadarska
1809 Škara Joso Grad Zagreb
1810 Škaričić Ivan Splitsko dalmatinska
1811 Škarić Ante Šibensko kninska
1812 Škojo Anđa Iseljeništvo
1813 Škojo Dominik Iseljeništvo
1814 Škorić Petar Splitsko dalmatinska
1815 Škorić Nikola Vukovarsko srijemska
1816 Škrapić Josip Šibensko kninska
1817 Škrinjarić Božidar Zagrebačka
1818 Škrpaca Ivica Splitsko dalmatinska
1819 Škugor Dragica Šibensko kninska
1820 Škunca Neven Ličko senjska
1821 Škvorc Tomislav Krapinsko zagorska
1822 Škvorc Milivoj Krapinsko zagorska
1823 Škvorc Lucija Međimurska
1824 Šlatka Antun Iseljeništvo
1825 Šljivac Zlata Virovitičko podravska
1826 Šokčević Blaž Brodsko posavska
1827 Šokčević Ivica Vukovarsko srijemska
1828 Šokec Marija Koprivničko križevačka
1829 Šokičić Gabrijel Vukovarsko srijemska
1830 Šokić Ivan Iseljeništvo
1831 Šola Marijan Zagrebačka
1832 Šolić Božica Grad Zagreb
1833 Šolić Ante Požeško slavonska
1834 Šoš Renato Varaždinska
1835 Šoša Željko Zadarska
1836 Šoša Grga Zadarska
1837 Šošić Duško Splitsko dalmatinska
1838 Šoštarić Miljenko Krapinsko zagorska
1839 Šoštarić Miljenko Zagrebačka
1840 Šota Tomislav Vukovarsko srijemska
1841 Špika Petar Zadarska
1842 Špoljar Stjepan Osječko baranjska
1843 Špoljar Vedran Zagrebačka
1844 Špoljar Ivica Zagrebačka
1845 Špoljar Davor Virovitičko podravska
1846 Špoljarić Zvonko Osječko baranjska
1847 Špoljarić Milan Vukovarsko srijemska
1848 Štampar Benjamin Međimurska
1849 Štefec Davor Bjelovarsko bilogorska
1850 Štefović Silvestar Bjelovarsko bilogorska
1851 Štimac Milan Ličko senjska
1852 Štoković Alojz Istarska
1853 Štos Franjo Zagrebačka
1854 Štos Ivica Zagrebačka
1855 Štrljić Ante Zagrebačka
1856 Štublin Vjeran Zagrebačka
1857 Šubar Jasmina Zagrebačka
1858 Šuica Dubravka Dubrovačko neretvanska
1859 Šuker Zdravko Zagrebačka
1860 Šuker Ivan Zagrebačka
1861 Šuljić Diogen Zadarska
1862 Šupraha Alojzije Splitsko dalmatinska
1863 Šupraha Željko Zadarska
1864 Šurbek Mladen Krapinsko zagorska
1865 Šurlin Dragomir Šibensko kninska
1866 Šustić Prof.Dr. Alan Primorsko goranska
1867 Šutalo Dario Osječko baranjska
1868 Šutić Branislav Ličko senjska
1869 Šuto Ivica Splitsko dalmatinska
1870 Švabek Domagoj Koprivničko križevačka
1871 Švić Gracijano Istarska
1872 Tadić Ivan Brodsko posavska
1873 Tadić Miran Iseljeništvo
1874 Talakić Amirudin Karlovačka
1875 Tanjić Ivica Bjelovarsko bilogorska
1876 Telesmanić Danijel Zadarska
1877 Telesmanić Edna Iseljeništvo
1878 Tepeš Luka Krapinsko zagorska
1879 Terzanović Jakov Šibensko kninska
1880 Teskera Božo Osječko baranjska
1881 Teskera Marko Virovitičko podravska
1882 Tičić Denis Zadarska
1883 Tidlačka Slavko Osječko baranjska
1884 Titlić Jakov Splitsko dalmatinska
1885 Tkalčević Marijan Primorsko goranska
1886 Tokić Tomislav Vukovarsko srijemska
1887 Tokić Frane Zadarska
1888 Tolić Ivan Brodsko posavska
1889 Tolušić Tomislav Virovitičko podravska
1890 Tolj Ivan Grad Zagreb
1891 Tomac Mirko Brodsko posavska
1892 Tomasović Mario Splitsko dalmatinska
1893 Tomašek Nenad Varaždinska
1894 Tomašić Janko Iseljeništvo
1895 Tomašić Ana Iseljeništvo
1896 Tomičić Suzana Istarska
1897 Tomić Zoran Grad Zagreb
1898 Tomić Miro Ličko senjska
1899 Tomić Marina Primorsko goranska
1900 Tomić Stipe Vukovarsko srijemska
1901 Tomić Zoran Vukovarsko srijemska
1902 Tomljanović Emil Ličko senjska
1903 Tomljanović Branko Virovitičko podravska
1904 Tomljenović Damir Zagrebačka
1905 Tonković Mato Bjelovarsko bilogorska
1906 Tonković Nikolina Ličko senjska
1907 Topalović Ante Bjelovarsko bilogorska
1908 Topalović Stjepan Vukovarsko srijemska
1909 Topić Alen Osječko baranjska
1910 Topić Ante Splitsko dalmatinska
1911 Topić Ante Trampo Splitsko dalmatinska
1912 Torlak Ivan Splitsko dalmatinska
1913 Totgergeli Miro Bjelovarsko bilogorska
1914 Tramišak Nataša Osječko baranjska
1915 Tranfić Ilko Splitsko dalmatinska
1916 Trcak Stjepan Zagrebačka
1917 Trčak Božidar Iseljeništvo
1918 Trčak Anica Iseljeništvo
1919 Trgetarić Ernest Istarska
1920 Trninić Matija Grad Zagreb
1921 Trnski Ivo Bjelovarsko bilogorska
1922 Trnski Božica Koprivničko križevačka
1923 Trogrlić Luka Splitsko dalmatinska
1924 Troha Ferdinand Požeško slavonska
1925 Trojanović Nikša Dubrovačko neretvanska
1926 Trojić Josip Požeško slavonska
1927 Trojković Antun Dubrovačko neretvanska
1928 Tržić Mirko Zagrebačka
1929 Tučkar Neven Grad Zagreb
1930 Tuličić Đuro Brodsko posavska
1931 Turić Josip Ličko senjska
1932 Turić Ivica Ličko senjska
1933 Turić Marko Grad Zagreb
1934 Turk Željko Zagrebačka
1935 Turkalj Milan Brodsko posavska
1936 Turković Josip Grad Zagreb
1937 Turković Jure Karlovačka
1938 Turković Stjepan Karlovačka
1939 Turković Marija Krapinsko zagorska
1940 Turković Višeslav Požeško slavonska
1941 Turković Tomica Zagrebačka
1942 Turopoljac Darko Grad Zagreb
1943 Tušek Krunoslav Krapinsko zagorska
1944 Tušek Žarko Krapinsko zagorska
1945 Tušek Boris Krapinsko zagorska
1946 Tušek Kristijan Iseljeništvo
1947 Udiljak Žarko Grad Zagreb
1948 Udovičić Ivan Splitsko dalmatinska
1949 Uđbinac Ivan Karlovačka
1950 Uremović Drago Požeško slavonska
1951 Urlić Marin Splitsko dalmatinska
1952 Urtajl Johan Osječko baranjska
1953 Uzel Željko Sisačko moslavačka
1954 Valec Damir Krapinsko zagorska
1955 Valent Ivica Sisačko moslavačka
1956 Valentić Renata Sisačko moslavačka
1957 Valovičić Petar Primorsko goranska
1958 Valjak Anita Grad Zagreb
1959 Valjak Dragutin Varaždinska
1960 Vardić Stjepan Požeško slavonska
1961 Varga Darko Krapinsko zagorska
1962 Varjačić Branko Krapinsko zagorska
1963 Vavra Mirko Osječko baranjska
1964 Vazdar Martinovic Melita Iseljeništvo
1965 Vejić Krešimir Dubrovačko neretvanska
1966 Vela Stjepan Splitsko dalmatinska
1967 Vencl Željko Virovitičko podravska
1968 Verzon Juraj Ličko senjska
1969 Veselčić Dragutin Vukovarsko srijemska
1970 Vetma Jakov Splitsko dalmatinska
1971 Vicković Šime Zadarska
1972 Vičić Davor Ličko senjska
1973 Vidak Zdravko Istarska
1974 Vidak Božica Virovitičko podravska
1975 Vidaković Aca Brodsko posavska
1976 Vidaković Antun Sisačko moslavačka
1977 Vidić Božo Splitsko dalmatinska
1978 Vidić Jozo Splitsko dalmatinska
1979 Vidov Tino Zadarska
1980 Vidović Zdenko Krapinsko zagorska
1981 Vidović Pero Iseljeništvo
1982 Viduka Nenad Grad Zagreb
1983 Viduka Stjepan Osječko baranjska
1984 Vidulin Filip Splitsko dalmatinska
1985 Viljac Ante Splitsko dalmatinska
1986 Vinceković Josip Bjelovarsko bilogorska
1987 Vinčić Vlado Požeško slavonska
1988 Vinković Dragica Koprivničko križevačka
1989 Vinjarski Stjepan Brodsko posavska
1990 Vlačić Silvano Istarska
1991 Vlahek Zvonko Osječko baranjska
1992 Vlahovac Dragutin Sisačko moslavačka
1993 Vlainić Anton Ličko senjska
1994 Vlašić Josip Karlovačka
1995 Vlašić Slobodan Iseljeništvo
1996 Vnuk Daniel Krapinsko zagorska
1997 Vodanović Ivan Dubrovačko neretvanska
1998 Vodanović Andrea Šibensko kninska
1999 Vojković Dragutin Iseljeništvo
2000 Vojvoda Vurušić Gordana Međimurska
2001 Vokić Stjepan Grad Zagreb
2002 Volarević Dragana Dubrovačko neretvanska
2003 Volarić Josip Primorsko goranska
2004 Vrabec Davor Krapinsko zagorska
2005 Vrančić Petar Krapinsko zagorska
2006 Vrančić Zvonimir Zadarska
2007 Vranek Dario Virovitičko podravska
2008 Vranić Ivica Bjelovarsko bilogorska
2009 Vranković Stojko Grad Zagreb
2010 Vranjić Ivica Bjelovarsko bilogorska
2011 Vrbanac Hrvoje Primorsko goranska
2012 Vrbanić Mario Koprivničko križevačka
2013 Vrdoljak Dragica Istarska
2014 Vrdoljak Mate Splitsko dalmatinska
2015 Vrhovac Tomo Požeško slavonska
2016 Vrkić Sanjin Primorsko goranska
2017 Vrljicak Marcos Iseljeništvo
2018 Vrsaljko Darijo Zadarska
2019 Vrsaljko Svemir Zadarska
2020 Vučenović Joško Šibensko kninska
2021 Vučić Vatroslava Brodsko posavska
2022 Vučić Ivan Karlovačka
2023 Vučić Ante Ličko senjska
2024 Vučković Marija Dubrovačko neretvanska
2025 Vučković Miljenko Zagrebačka
2026 Vugec Dario Zagrebačka
2027 Vuger Vladimir Varaždinska
2028 Vujević Rudolf Zagrebačka
2029 Vuk Sandra Međimurska
2030 Vukadin Anto Splitsko dalmatinska
2031 Vukelić Branko Karlovačka
2032 Vukičević Mirjana Šibensko kninska
2033 Vukić Sandra Zadarska
2034 Vukić Kristina Zadarska
2035 Vukoja Ante Osječko baranjska
2036 Vukoja Ivan Požeško slavonska
2037 Vukoja Radoslav Požeško slavonska
2038 Vukoša Krešimir Bjelovarsko bilogorska
2039 Vuković Ante Dubrovačko neretvanska
2040 Vuković Matija Karlovačka
2041 Vuković Slavko Karlovačka
2042 Vuković Đurđica Sisačko moslavačka
2043 Vuković Luka Splitsko dalmatinska
2044 Vuković Josip Splitsko dalmatinska
2045 Vuković Vlatko Varaždinska
2046 Vuković Lalić Ivica Karlovačka
2047 Vuksan Tonći Splitsko dalmatinska
2048 Vuksanović Franjo Brodsko posavska
2049 Vukšić Ivana Šibensko kninska
2050 Vukušić Sebastian Grad Zagreb
2051 Vukušić Stjepan Požeško slavonska
2052 Vuletić Nikola Osječko baranjska
2053 Vulić Ivica Sisačko moslavačka
2054 Vulin Ante Zadarska
2055 Vutmej Zdravko Krapinsko zagorska
2056 Vuzem Ivan Krapinsko zagorska
2057 Wele – Mrković Blaženka Osječko baranjska
2058 Zaborski Josip Karlovačka
2059 Zadravec Margareta Međimurska
2060 Zajček Damir Bjelovarsko bilogorska
2061 Zajec Dragutin Krapinsko zagorska
2062 Zaplatić Ivica Krapinsko zagorska
2063 Zeba Ivo Iseljeništvo
2064 Zebec Dražen Varaždinska
2065 Zečević Pedić Tomislava Primorsko goranska
2066 Zečković Danko Brodsko posavska
2067 Zelić Ivo Osječko baranjska
2068 Zglavnik Saša Bjelovarsko bilogorska
2069 Zlatar Vedran Varaždinska
2070 Zmaić Šimo Brodsko posavska
2071 Zoretić Stjepan Karlovačka
2072 Zorica Josip Iseljeništvo
2073 Zoričić Milan Šibensko kninska
2074 Zorić Ivanka Grad Zagreb
2075 Zorić Miroslav Šibensko kninska
2076 Zovko Ante Iseljeništvo
2077 Zrilić Stipe Zadarska
2078 Zubalj Marijan Primorsko goranska
2079 Zukanović Mirica Sisačko moslavačka
2080 Zulim Vinko Splitsko dalmatinska
2081 Žagar Krešimir Osječko baranjska
2082 Žagmeštar Josip Zagrebačka
2083 Žakić Hrvoje Brodsko posavska
2084 Žakić Vitomir Brodsko posavska
2085 Žalac Neven Bjelovarsko bilogorska
2086 Žaper Željko Vukovarsko srijemska
2087 Žarko Ivan Zagrebačka
2088 Žarko Ružica Zagrebačka
2089 Žarković Jure Ličko senjska
2090 Žderić Josip Dubrovačko neretvanska
2091 Žerdin Erik Međimurska
2092 Ževrnja Zlatko Splitsko dalmatinska
2093 Žeželj Silvija Međimurska
2094 Žgela Žarko Bjelovarsko bilogorska
2095 Žic Klačić Anton Primorsko goranska
2096 Žigrović Ivan Zagrebačka
2097 Žigrović Vlado Zagrebačka
2098 Žilić Jurica Zadarska
2099 Žinić Dario Sisačko moslavačka
2100 Žinić Ivo Sisačko moslavačka
2101 Živić Mijo Brodsko posavska
2102 Živko Zlatko Zagrebačka
2103 Živković Ante Sisačko moslavačka
2104 Živković Dušan Virovitičko podravska
2105 Žokvić Mario Vukovarsko srijemska
2106 Žubrinić Srećko Ličko senjska
2107 Žugčić Darko Varaždinska
2108 Žugec Matija Međimurska
2109 Žulj Leon Osječko baranjska
2110 Žunac Velimir Bjelovarsko bilogorska
2111 Župan Ivana Grad Zagreb
2112 Župan Mario Grad Zagreb
2113 Župan Alen Grad Zagreb
2114 Župan Milan Ličko senjska
2115 Župan Ante Zadarska
2116 Županović Ljubo Šibensko kninska
2117 Žurić Sem Šibensko kninska
2118 Žuvela Boris Dubrovačko neretvanska
2119 Žužak Darko Virovitičko podravska
2120 Žužić Vlasta Istarska
2121 Žužić Janko Istarska


Akcije

Information

Odgovori

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava / Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava / Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava / Izmijeni )

Google+ photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google+ račun. Odjava / Izmijeni )

Spajanje na %s




%d bloggers like this: